تماس با ما درباره ما
پرشان پارس مدیا

پرشان پارس مدیا، شرکت تولیدی بازی‌های فکری است که در سال‌های فعالیت خود در این عرصه ، ده‌ها بازی‌ موفق جهانی را با کیفیت بالایی بازتولید کرده است. در بین محصولات این شرکت، انواع بازی‌های استراتژی و کمک آموزشی خوب و کارایی به چشم می‌خورد.
بلاک آس
در بلاک آس هدف این است که بتوانید 21 قطعه رنگ خود را در صفحه بازی جا دهید یا حداقل در پایان بازی مهره‌های کمتری نسبت به رقبای خود در بیرون صفحه داشته باشید.
بیشتر بخوانید
جورچین رنگارنگ
"جورچین رنگارنگ" نوعی روبیک استوانه ایست که از هشت ستون، هشت ردیف و 63 نگین در 8 رنگ متفاوت تشکیل شده است. هر ستون دارای هشت نگین رنگیست که با استفاده از جای خالی یکی از نگین ها می توان دیگر نگین ها را جابجا نموده و رنگ ها را بصورت افقی یا عمودی مرتب نمود.
بیشتر بخوانید
آپ وردز (UpWords)
در بازی آپ وردز بازیکنان با گذاشتن مهره در یک صفحه 8×8 شروع به ساختن کلمه می کنند. کلمات می توانند به صورت افقی یا عمودی ساخته شوند. اما تفاوت اصلی این بازی با سایر بازی های لغوی در سه بعدی بودن آن است
بیشتر بخوانید
روبیک
روبیک، یک پازل فوق العاده سخت با مکانیسم درونی سحرآمیز، یک مبارزه جذاب در سکوت! دنیای روبیک، دنیایی ملون از انواع مکعب های رنگی در ابعاد و طراحی های متنوع است که هر کدام طرفداران خاص خود را دارد
بیشتر بخوانید
فوروتس
فوروتس یک بازی لغوی شیه Scrabble بوده که بدون صفحه بازی انجام می شود. 110 عدد مهره حروف الفبای بازی اجزای بازی را تشکیل می‌دهند که به تعداد مساوی بین بازیکنان تقسیم شده و هر بازیکن بطور مستقل شروع به ساخت زنجیره ای متقاطع از کلمات می کند
بیشتر بخوانید
جنگا
جنگا از 54 بلوک چوبی هم شکل و هم اندازه تشکیل شده که طول هر یک از بلوک ها 3 برابر عرض آن است و ارتفاع آن نیز تقریبا نصف عرض آن. این اتحاد در شکل و اندازه این امکان را فراهم می سازد تا با بکارگیری قدرت تجسم و خلاقیت، احجام و اشکال سه بعدی مختلفی طراحی نموده و قدرت تمرکز و خلاقیت را به وسیله آن به رقابت گذاشت
بیشتر بخوانید
فیتس
بازی فیتس در نگاه اول مانند بازی چند نفره تتریس معروف است. یک صفحه شیب دار برای هر نفر و قطعات پلی مینوی سه، چهار یا پنج مربعی.
بیشتر بخوانید
ریورسی
در بازی ریورسی چهار مهره سفید و سیاه بصورت ضربدری از ابتدا وسط صفحه بازی قرار می گیرند که نقطه آغازین بازی هستند.هر دو رنگ در تلاش برای کسب بیشترین تعداد مهره، مهره های حریف را بین مهره های خود گرفتار ، و آنها را به نفع خود برمی گردانند.
بیشتر بخوانید
اتللو
اتللو یک بازی استراتژیک قدیمی است که با 36 مهره دو رو، یک سمت زرد و سمت دیگر سبز و روی یک صفحه بازی 36 خانه ای انجام می شود.
بیشتر بخوانید
پنتاگو
پنتاگو یک بازی صفحه ای استراتژیک است که محتوای آن چیزی شبیه به همان بازی قدیمی تیک تاک تو، یا دوز 4تایی است.
بیشتر بخوانید