تماس با ما درباره ما
آخرین جلسه کارگاه در فروشگاه شکرستان
آخرین جلسه کارگاه شکرستان در 93/11/04 در محل این فروشگاه برگزار شد.
شرکت کنندگان در این جلسه پس از آموزش بازیهای هپی کیوب و هگزاگون و بازی کردن با آن‌ها، آموزشهای لازم برای برگزاری رویداد و قالبهای مختلف برگزاری رویداد را دریافت کردند. در این جلسه اعضا سوالات و تجربه‌های خود درباره برگزاری رویداد را مطرح کردند و با همدیگر به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداختند. در ادامه نیز مسئولان فکرانه طرح چتر حمایتی و پشتیبانی از برگزار کنندگان رویداد را شرح دادند و از شرکت‌کنندگان خواسته شد پس از برگزاری رویدادهای با محوریت بازی فکری و کسب امتیازهای نهایی برای دریافت نشان toy expert اقدام نمایند.


 
دومین جلسه کارگاه در فروشگاه شکرستان
روز شنبه مورخ 27/ 10 / 1393 دومین جلسه کارگاه مربی خلاقیت و بازی فکری در محل فروشگاه شکرستان برگزار شد.
در این جلسه علاوه بر شرکت کنندگان جلسه قبل، سه میهمان جدید به جمع علاقه مندان کارگاه پیوسته بودند. شروع فرایند کارگاه با بررسی بازی پنتاگو آغاز شد. پس از آموزش و بررسی این بازی، نقشه مفهومی رویداد بازی و المان های آن مورد بحث قرار گرفته و هر یک از افراد به ذکر تجارب مشابه استفاده از ابزار بازی در موقعیت های مختلف پرداختند.
در ادامه روند آموزشی با سه بازی دیگر شامل لومپوس، ابلون و فرودگاه ادامه پیدا کرد. در پایان نیز ضمن بررسی فرم پیشنهاد قالب برگزاری رویداد قرار شد هر یک از شرکت کنندگان عنوان رویداد بازی مورد نظر خود را مشخص نموده و برای جلسه آینده که در تاریخ 4 بهمن ماه برگزار خواهد شد، قالب رویداد منتخب خود را طراحی نمایند. 
اولین جلسه کارگاه در فروشگاه شکرستان
اولین جلسه‌ی کارگاه مربی خلاقیت و بازی فکری روز شنبه مورخ 93/10/20 در محل فروشگاه شکرستان برگزار شد.
شروع فرایند کارگاه که به سبک تعاملی برگزار می‌شد، با معرفی اعضاء و با بررسی انگیزه‌های افراد از شرکت در این دوره آغاز شد. پس از آن اهداف کلی دوره و نشان توی اکسپرت شرح داده شد و به شرکت‌کنندگان توضیح داده شد به تمامی شرکت کنندگان در کارگاه که با موفقیت دوره را سپری نمایند، گواهی ویژه توی اکسپرت از سوی فکرانه اهداء خواهد شد. دارندگان این نشان از چتر حمایتی و تسهیلات فکرانه جهت برگزاری رویداد بهره‌مند می‌شوند. در ادامه شرکت کنندگان به گروه های دو الی سه نفره تقسیم شده و کار خود را با بازی اتللو آغاز نمودند.
در ادامه، روند آموزشی با دو بازی دیگر شامل آنتی ویروس و مار آناکواندا ادامه پیدا کرد. پس از آموزش و یادگیری هر بازی، اعضا به بحث و بررسی در مورد امکان استفاده از هر یک از بازی ها در قالب یک رویداد پرداخته و به دلیل پایان وقت کارگاه بررسی سایر بازی ها به جلسه دوم موکول شد. 


بازیهای این کارگاه

شرکت کنندگان
 جاوید مقدمی
 
 مریم مازوچی
 
 محبوبه سلطانی ابراهیمی
 
 حکیمه محمدی
 
 محبوبه فضل زرندی
 
 
سیدنورالدین مرعشی

 
 محمدرضا بیاتی

 
زهرا ایمانیان

 
خدیجه احمدی

 
زهرا اصلانی

 
الهام قمری

 
راضیه صالح کاشانی

 
متین شریفی

 
سعیده حسینی

 
زهره خداشناس