تماس با ما درباره ما
کارگاه دوم مربی خلاقیت
جلسه دوم کارگاه مربی خلاقیت و بازی فکری در محل موسسه فکرانه، در روز چهارشنبه 17 دی ماه از ساعت 2:30 تا 5 با حضور 6 نفر از علاقه‌مندان بازیهای فکری برگزار شد.
 
کارگاه پرورش مربی خلاقیت و بازی فکری
دوره آموزشی" پرورش مربی خلاقیت و بازی فکری" که به تازگی از سوی موسسه فکرانه به منظور توانمند سازی افراد در زمینه برگزاری رویداد با محوریت بازی طراحی شده است، توسط این موسسه برگزار می شود.
اولین جلسه این کارگاه در تاریخ 93/10/11 با حضور جمعی از علاقمندان به بازی و معاونین پرورشی مدارس در موسسه فکرانه برگزار شد. در این کارگاه پس از توضیح نشان Toy Expert به شرکت‌کنندگان و ایده‌پردازی در زمینه طراحی رویداد با محوریت بازی در محیطهای مختلف، بازیهای پنتاگو، اتللو، هرم لونپوس، مارآناکوندا، آنتی ویروس، هپی کیوب و ابلون به آن‌ها آموزش داده شد و پس از آن شرکت‌کنندگان ضمن انجام بازیها در رابطه با استفاده از ظرفیت این بازیها در محیطهای مختلف و با توجه به نیاز خودشان به بحث و گفتگو پرداختند. در انتها قرار شد شرکت‌کنندگان متناسب با نیاز خود به طراحی و برگزاری رویداد پرداخته و در این راه از مشاوره و حمایتهای فکرانه بهره‌مند شوند.. تصاویر این رویداد در زیر آورده شده است.
علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام با شماره تلفن 22630911 تماس حاصل نمایند.
در ضمن به منظور تسهیل فرایند برگزاری کارگاه آموزشی Toy Expert، موسسه فکرانه آماده برگزاری این کارگاه به صورت مشترک در محل فرهنگ سرا ها، سرای محلات و مراکز کانون پرورش فکری و سایر نهادها و سازمانها جهت استفاده تمامی علاقه مندان به ویژه مربیان فعال این حوزه می باشد.
 


شرکت کنندگان
نام
 وضعیت
  خانم فرازمند
  امیر حسام شالباف

   بهروز رسولی  
  ملیکا مهدیزاده  
جاوید مقدمی

 
محبوبه سلطانی ابراهیمی
 
حکیمه محمدی

محبوبه فضل زرندی
سید نورالدین مرعشی

محمد رضا بیاتی
زهرا ایمانیان

خدیجه احمدی
 
زهرا اصلانی
 

الهام قمری

راضیه صالح کاشانی