تجهیز اتاق بازی دبیران- مدرسه رهیار- آذر 93
موسسه فکرانه در راستای طرح توانمند سازی مدارس که قسمتی از این طرح تجهیز اتاق بازی دبیران مدارس به صورت رایگان می باشد، در تاریخ 93/9/12 اقدام به تجهیز اتاق بازی دبیران دبستان غیرانتفاعی رهیار(شعبه عدل) نمود. بیشتر بخوانید.
     
     

محصولات
ابلونیک بازی استراتژیک است که درسال 1987 توسط لورنت لوی و میشل لالت اختراع شد. بیشتر
دومینو300هدف اصلی این بازی، تقویت توالی دیداری، دقت، سرعت عمل، هماهنگی چشم و دست و توان حرکتی می باشد. بیشتر
دومینو200در سال 91 علاوه بر رشته والیبال کهبازی دومینو برای گروه سنی 3 تا 99 سال مناسب است اما معمولا آموزش حرفه ای آن از دوران دبستان آغاز و تا دوران دانشگاه ادامه دارد. بیشتر
دومینو100بازی دو­مینو شامل ساختن زنجیره‌ای از دومینو­هاست و با چیدن مستطیل‌های کوچکی که کنار هم قرار می‌گیرد شروع می‌شود و ... بیشتر
دومینو 1000دومینو تولیدی فکرانه در ابعاد استاندارد عرضه شده و در بسته بندی های 100، 200، 300 و 1000 قطعه ای موجود است. بیشتر
هپی کیوباین بازی ضمن سرگرم کردن باعث می شود افراد مهارت­ های استدلالی خود را بسنجند. بیشتر
اتللونام بازی اتللو برگرفته از نمایشنامه شکسپیر می باشد. زمینه و رنگ متضاد مهره های بازی ناشی از شخصیت های خیر و شر نمایشنامه است. بیشتر
پنتاگو بازی فکری و جذابی است که در سال 2004 توسط فردی سوئدی به نام توماس فلودن طراحی و ساخته شده است. بیشتر
مکعب روبیک یک جورچین مکانیکی است که توسط یک مجسمه‌ساز و پروفسور معماری مجارستانی به نام ارنو روبیک ابداع شد. بیشتر
سازه هیجان با استفاده از این قطعات می توان برای آموزش اشکال هندسی مانند مربع و احجامی مانند هرم و انواع مکعب استفاده کردبیشتر

فکرانه در شبکه های اجتماعی
 فکرانه در اینستاگرام

صفحه فکرانه در اینستاگرام را دنبال کنید تا راحت و سریع در جریان جدیدترین اخبار ما قرار بگیرید و در مسابقات شرکت کنید. 
 
 • جدیدترین رویدادهای بازی فکری
  موسسه فرهنگی فکرانه
 • جدیدترین رویدادهای بازی فکری
  موسسه فرهنگی فکرانه

قالبهای رویداد
 • مدارس و مراکز آموزشی

  محیط مدرسه، از لحاظ فیزیکی و جوّ ، ظرفیت بسیار بالایی برای برگزاری رویدادهای گروهی بازی فکری دارد. بازی کردن گروهی به بچه‌ها انرژی بیشتری برای پیگیری درسها می‌دهد و روحیه و توانشان بازیابی می‌شود. حتی اگر بازی‌ها، فکری هم نباشند، ترزیق صرف هیجان و شادی به آنها هم فایده‌های خاص خودش را دارد. بیشتر بخوانید.
 • سازمان های اجتماعی

  با یک کل‌کل خانوادگی چطورید؟ فکر می‌کنید شما استراتژی قویتری طراحی می‌کنید یا پدرتان؟ دوست دارید با بچه‌های فامیل یک لیگ ترتیب بدهید؟ بیشتر بخوانید.
 • اداره ها و شرکتها

  اغلب ما بیشتر ساعات روز را در دفتر و محل کارمان می‌گذرانیم و این محلها به مکان زندگی ما تبدیل شده‌اند. مدیران و کارفرمایان هوشمند خوب می‌دانند که در این فرصت می‌توانند کارهای متعددی انجام دهند تا محیط کار برای کارمندانشان مطلوب‌تر شود و نتایج مثبت زیادی به همراه داشته باشد.بیشتر بخوانید.
 • کافه ها و رستورانها

  اگر شما مدیر یک کافه یا رستوران تازه تاسیس هستید که دوست دارید در این بازار شلوغ و رقابتی با بقیه متفاوت باشید و یا اگر دوست دارید کافه‌تان پاتوق جوانان و پر از انرژی باشد، ما پیشنهادات جالبی برای شما داریم تا بتوانید با ایجاد یک فضای جذاب و متفاوت به این اهداف برسید. بیشتر بخوانید.
 • نهادهای خیریه و حمایتی

  امروزه موسسات خیریه خصوصی و نیمه‌خصوصی برای جلب حمایتهای مردمی از شیوه‌های مختلف برگزاری بازارچه غذا، صنایع دستی و... استفاده می‌کنند که اغلب ما حداقل یکبار سری به یکی از آنها زده‌ایم و با فضای کارشان آشنا هستیم. پیشنهاد فکرانه در همین راستا، برگزاری رویدادهای خیریه با محوریت بازی فکری است که بسیار جدید و نوآورانه است و... . بیشتر بخوانید.

باشگاه فرهنگی فکرانه
باشگاه فکرانه، محفل برگزاری رویدادهایی با محوریت بازی‌های فکری است و علاقمندان شرکت کننده و میزبان این رویدادها را گرد هم می آورد.خود فکرانه هم در این میانه کمکی است برای تسهیل این ارتباط و همیار میزبان.
با باشگاه فکرانه همراه باشید تا هم از اخبار و گزارش رویدادهای برگزارشده مطلع شوید و هم در جریان رویدادهای آتی قرار بگیرید. مثل برنامه کارگاه ها و نمایشگاه های مختلفی که شاید دوست داشته باشید در آن ها شرکت کنید و یا سری به آن ها بزنید.منتظر شما هستیم.

آخرین رویدادها