مشاوره تخصصی برگزاری رویداد بازی
کارگروه برگزاری رویداد، طرح ویژه‌ای در راستای ارائه خدمات مشاوره‌ای برای علاقه‌مندان به بازیهای فکری دارد. چنانچه تمایل دارید از برگزارکنندگان رویداد باشید، فکرانه از شما حمایت می‌کند و خدمات پشتیانی ارائه می‌دهد.بیشتر بخوانید.
     
     

باشگاه فرهنگی فکرانه
باشگاه فکرانه، محفل برگزاری رویدادهایی با محوریت بازی‌های فکری است و علاقمندان شرکت کننده و میزبان این رویدادها را گرد هم می آورد.خود فکرانه هم در این میانه کمکی است برای تسهیل این ارتباط و همیار میزبان.
با باشگاه فکرانه همراه باشید تا هم از اخبار و گزارش رویدادهای برگزارشده مطلع شوید و هم در جریان رویدادهای آتی قرار بگیرید. مثل برنامه کارگاه ها و نمایشگاه های مختلفی که شاید دوست داشته باشید در آن ها شرکت کنید و یا سری به آن ها بزنید.منتظر شما هستیم.
        

بسته‌های هدیه فکرانه، ویژه نوروز 94
آسانترین و اولین چیزی که برای عیدی به ذهن همه می‌رسد، پول است. اما با کمی چاشنی هیجان می‌شود به ایده‌های بهتری رسید: بازی! اشتباه نکنید، این ایده فقط برای بچه ها نیست. بیشتر بخوانید.
 

فکرانه برای روزهای تعطیل نوروز پیشنهادهایی ویژه‌ای دارد. اینجا را بخوانید.


کارگاه مربی خلاقیت و بازی فکری (Toy Expert)
کارگاه مربی خلاقیت (توی اکسپرت )  در محل دانشکده ریاضی دانشگاه شهیدبهشتی با رویکرد کارآفرینی در سه جلسه سه ساعته برگزار شد. بیشتر بخوانید.
 
 • معرفی بازی های مطرح جهانی
  گروه پژوهشی فکرانه
 • معرفی بازی های مطرح جهانی
  گروه پژوهشی فکرانه

محصولات
ابلونیک بازی استراتژیک است که درسال 1987 توسط لورنت لوی و میشل لالت اختراع شد. بیشتر
دومینو300هدف اصلی این بازی، تقویت توالی دیداری، دقت، سرعت عمل، هماهنگی چشم و دست و توان حرکتی می باشد. بیشتر
دومینو200در سال 91 علاوه بر رشته والیبال که بازی دومینو برای گروه سنی 3 تا 99 سال مناسب است اما معمولا آموزش حرفه ای آن از دوران دبستان آغاز و تا دوران دانشگاه ادامه دارد. بیشتر
دومینو100بازی دو­مینو شامل ساختن زنجیره‌ای از دومینو­هاست و با چیدن مستطیل‌های کوچکی که کنار هم قرار می‌گیرد شروع می‌شود و ... بیشتر
دومینو 1000دومینو تولیدی فکرانه در ابعاد استاندارد عرضه شده و در بسته بندی های 100، 200، 300 و 1000 قطعه ای موجود است. بیشتر
هپی کیوباین بازی ضمن سرگرم کردن باعث می شود افراد مهارت­ های استدلالی خود را بسنجند. بیشتر
اتللونام بازی اتللو برگرفته از نمایشنامه شکسپیر می باشد. زمینه و رنگ متضاد مهره های بازی ناشی از شخصیت های خیر و شر نمایشنامه است. بیشتر
پنتاگو بازی فکری و جذابی است که در سال 2004 توسط فردی سوئدی به نام توماس فلودن طراحی و ساخته شده است. بیشتر
مکعب روبیک یک جورچین مکانیکی است که توسط یک مجسمه‌ساز و پروفسور معماری مجارستانی به نام ارنو روبیک ابداع شد. بیشتر
سازه هیجان با استفاده از این قطعات می توان برای آموزش اشکال هندسی مانند مربع و احجامی مانند هرم و انواع مکعب استفاده کردبیشتر

قالبهای رویداد
 • مدارس و مراکز آموزشی

  محیط مدرسه، از لحاظ فیزیکی و جوّ ، ظرفیت بسیار بالایی برای برگزاری رویدادهای گروهی بازی فکری دارد. بازی کردن گروهی به بچه‌ها انرژی بیشتری برای پیگیری درسها می‌دهد و روحیه و توانشان بازیابی می‌شود. حتی اگر بازی‌ها، فکری هم نباشند، ترزیق صرف هیجان و شادی به آنها هم فایده‌های خاص خودش را دارد. بیشتر بخوانید.
 • سازمان های اجتماعی

  با یک کل‌کل خانوادگی چطورید؟ فکر می‌کنید شما استراتژی قویتری طراحی می‌کنید یا پدرتان؟ دوست دارید با بچه‌های فامیل یک لیگ ترتیب بدهید؟ بیشتر بخوانید.
 • اداره ها و شرکتها

  اغلب ما بیشتر ساعات روز را در دفتر و محل کارمان می‌گذرانیم و این محلها به مکان زندگی ما تبدیل شده‌اند. مدیران و کارفرمایان هوشمند خوب می‌دانند که در این فرصت می‌توانند کارهای متعددی انجام دهند تا محیط کار برای کارمندانشان مطلوب‌تر شود و نتایج مثبت زیادی به همراه داشته باشد.بیشتر بخوانید.
 • کافه ها و رستورانها

  اگر شما مدیر یک کافه یا رستوران تازه تاسیس هستید که دوست دارید در این بازار شلوغ و رقابتی با بقیه متفاوت باشید و یا اگر دوست دارید کافه‌تان پاتوق جوانان و پر از انرژی باشد، ما پیشنهادات جالبی برای شما داریم تا بتوانید با ایجاد یک فضای جذاب و متفاوت به این اهداف برسید. بیشتر بخوانید.
 • نهادهای خیریه و حمایتی

  امروزه موسسات خیریه خصوصی و نیمه‌خصوصی برای جلب حمایتهای مردمی از شیوه‌های مختلف برگزاری بازارچه غذا، صنایع دستی و... استفاده می‌کنند که اغلب ما حداقل یکبار سری به یکی از آنها زده‌ایم و با فضای کارشان آشنا هستیم. پیشنهاد فکرانه در همین راستا، برگزاری رویدادهای خیریه با محوریت بازی فکری است که بسیار جدید و نوآورانه است و... . بیشتر بخوانید.

فکرانه در شبکه های اجتماعی
 فکرانه در اینستاگرام

صفحه فکرانه در اینستاگرام را دنبال کنید تا راحت و سریع در جریان جدیدترین اخبار ما قرار بگیرید و در مسابقات شرکت کنید.