تماس با ما درباره ما
فرودگاه
داستان بازی
امروز در فرودگاه رفت و آمد زیاد است و سر برج مراقبت هم شلوغ. نشاندن این همه هواپیما آن هم سالم و سلامت، نیازمند دقت ویژه برج مراقبت و راهنمایی درست خلبانان است. کمک کنید تا هواپیماها در مسیر درست قرار بگیرند و بدون خطر در فرودگاه، به زمین بنشینند.
شیوه بازی
یکی از کارت‌های بازی را بردارید و در صفحه جایگذاری کنید.
حالا سعی کنید طوری قطعات را در صفحه جای دهید که هواپیماها در مسیر درست قرار بگیرند.
 
 
کارت‌های بازی در 4 شکل مختلف بر اساس سطح دشواری طراحی شده‌اند.
کارت‌های مبتدی (Starter):
در این شکل از کارت‌ها، تصویر هواپیماها و جهت حرکت شان روی آسمان مشخص است. فقط با توجه به شکل قطعات باید آن‌ها را طوری در صفحه جایگذاری کنید که هر 6 قطعه کار هم جای بگیرند. در بعضی کارت‌های مبتدی، رنگ یکی از هواپیماها هم مشخص است.
 
کارت‌های تازه‌کار(Junior):
این کارت‌ها به شکل صفحه رادار طراحی شده‌اند و محل استقرار هواپیماها و مسیر حرکت‌شان رسم شده است. اما تشخیص جهت پرواز آن‌ها با شماست.
 
کارت‌های پیشرفته (Expert):
این کارت‌ها روی نقشه قاره‌نما طراحی شده‌اند و تنها مسیر و جهت حرکت هواپیماها را برای شما مشخص کرده‌اند. تشخیص این نکته که هر هواپیما در کجای مسیر قرار دارد، با شماست.

 
 کارت‌های حرفه‌ای (Master):
در کارت‌های حرفه‌ای، شما به باند فرود رسیده‌اید و باید هواپیماها را در مسیر مناسب فرود بیاورید. مسیرهای فرود مشخص هستند. طوری قطعات هواپیما را روی آن‌ها قرار دهید که هر یک در مسیر و جهت مطابق با باندهای فرود قرار بگیرند.
 
کارکردهای آموزشی
این بازی تک نفره برای گروه سنی بالای 8 سال طراحی شده است. برای لذت بیشتر از بازی و همچنین آموزش درست به کودکان، حتما به ترتیب شماره کارت‌ها و سطوح دشواری از آسان به سخت پیش بروید. این بازی به رشد قدرت استدلال و تفکر منطقی، حافظه تصویری و هوش فضایی کودکان کمک شایانی می‌کند.
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 فرودگاه