تماس با ما درباره ما
استوژیت
داستان بازی:
با یک صفحه بازی و تعدادی کارت، تصمیم‌گیری‌های بزرگ کنید وجانشین استوژیتاک اعظم را انتخاب کنید!
کافیست تخیل خود را بکار بگیرید و با ترکیب شعر، موسیقی، واژه و نماد راز پنهان کارت‌ها را پیدا کنید و پادشاه را از نگرانی در بیاورید!
شیوه بازی:
این بازی به صورت دو نفره یا هشت نفره انجام می‌شود. در بازی دونفره، استوژیتاک بعد از مشخص شدن توسط بازیکنان، به خود و بازیکن دیگر هرکدام 5 عدد کارت تصویر می‌دهد، 5عدد کارت تصویر را به عنوان دستیار استوژیتاک و بقیه‌ی کارت‌ها را روی زمین می‌گذارد. سپس یکی از کارت‌های خود را انتخاب می‌کند و سعی می‌کند با یک نشانه( کلمه، جمله،شعرو....) کارت مورد نظر خود را برای بازیکن رقیب توصیف کند و با یک کارت از کارت‌های دستیار و 4کارت باقی مانده خود به صورت تصادفی 6 کارت را روبروی بازیکن رقیب قرار میدهد. اکنون وقت آن رسیده که بازیکن دیگر کارت مورد نظر استوژیتاک را کشف کند و به آن کارت okدهد!
بعد از پایان این دور بازی امتیاز حریف را استوژیتاک مشخص می‌کند و مهره‌ی وی را در صفحه‌ی امتیاز دهی حرکت می‌دهد. و بازی را با تغییر استوژیتاک از سر می‌گیرند.


کارکرد‌های آموزشی:
بازی برای سنین 8 تا 99 سال مناسب می‌باشد. این محصول با درگیر کردن و برقراری رابطه بین قسمت‌های مختلف ذهن مهارت‌های تفکر، خلاقیت، تخیل و تصمیم‌گیری را افزایش می‌دهد و با درگیر کردن ذهن به موضوعات کارت و پردازش آنی اطلاعات، مهارت‌های کلامی و تصویری فرد را افزایش می‌دهد.
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 استوژیت