تماس با ما درباره ما
مار آناکوندا
 
داستان بازی:
آیا می‌توانید با کنار هم قرار دادن قطعات بازی در صفحه یک مار کامل را از سر تا دم بسازید؟ پس کمک کنید تا مار آناکوندا به زندگی بازگردد!
شیوه بازی:
هدف اصلی بازی این است که در هر دست از بازی بتوانید یک مار کامل از سر تا دم، بسازید. مهم نیست طول مار چقدر باشد. فقط باید سر و دم داشته باشد و حتما تمامی قطعات (8قطعه)در صفحه جای شوند. به این نکته هم باید دقت کنید که قطعات دو رو هستند.
برای شروع، یک معما را انتخاب کنید. قطعات مشخص شده را در صفحه جایگذاری کنید و سپس سعی کنید قطعات باقیمانده از وجه درستش در صفحه قرار دهید تا مار آناکوندا جان بگیرد!
 
دفترچه معماها شامل 100 معما است که در چهار سطح مبتدی (Starter)، نوآموز (Junior)، پیشرفته (Expert)، حرفه‌ای (Master) دسته‌بندی شده‌اند. در بخش آخر دفترچه، معماهای Wizard (شماره‌های 78 تا 100) تعریف شده‌اند. جواب این معماها مشابه جواب معماهای (1 تا 77 ) است و شما برای یافتن جواب آن‌ها باید به حرف لاتینی توجه کنید که در معما مشخص شده است.
مثال: معمای 78 با حرف A مشخص شده است یعنی شما می‌توانید آن را به شیوه معماهای 1 تا 8 حل کنید.

کارکردهای آموزشی
این بازی برای گروه سنی بالای هفت سال طراحی شده است و به صورت تک نفره انجام می‌شود. برای آموزش و بازی با کودکان بهتر است از بخش مبتدی شروع کرده و پیش بروید. این بازی به تقویت تفکر منطقی، برنامه ریزی استراتژیک و درک تصویری و شناختی کودکان کمک می‌کند.
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 آناکوندا