تماس با ما درباره ما
پنتاگو
یک بازی صفحه ای- استراتژیک است که در آن دو نفر بازیکن رقیب سعی دارند زودتر از یکدیگر، 5 مهره از رنگ خود را در یک راستای عمودی، افقی یا اریب، ردیف کنند. نکته جالب و هیجان انگیز این بازی، قابلیت چرخش 90 درجه صفحات در هر نوبت بازی است.
بیشتر بخوانید.
ابلون
یک بازی صفحه ای - استراتژیک است که در آن دو بازیکن سعی دارند حداقل 6 مهره از رقیب را به بیرون از صفحه ببرند تا پیروز رقابت باشند. حرکت مهره ها در این بازی در گروه های 3 و 2 تایی اتفاق می افتد. البته حرکت تکی مهره ها هم ممکن است اما این نوع حرکت احتمالا باعث ضرر شما می شود.
بیشتر بخوانید.
روبیک
یک پازل مکانیکی با 6 وجه رنگی که باید سطوح هم رنگ کنار هم قرار بگیرند. برای این بازی لازم است از هوش فضایی خود کمک بگیرید. سرعت عمل در این بازی، مبنای رقابت در بسیاری از لیگ های جهانی است.
بیشتر بخوانید.
هپی کیوب هپی کیوب
قطعات این بازی، نوعی پازل فومی هستند و از جمله وسایل کمک آموزشی برای گروه سنی 5 سال به بالا محسوب می شوند. این قطعات پازلی، قابلیت تبدیل به مکعب را هم دارند و برای آشنایی و ساخت اشکال دو بعدی و سه بعدی نیز به کار می روند.
بیشتر بخوانید.
هرم لونپوس هرم لونپوس
این بازی، نوعی پازل متفاوت است که شامل 303 معمای دو بعدی و سه بعدی است. این معماهای پازلی از مبتدی تا پیشرفته گروه بندی شده اند و برای تمام گروه های سنی، جذاب هستند.
بیشتر بخوانید.
جنگا جنگا
جنگا از 54 قطعه چوبی تشکیل شده است. این بازی استفاده های متنوعی دارد. یکی از محبوبترین آنها چیدمان قطعات به صورت یک برج است که رقابتی هیجان انگیز را شکل می دهد! هر بازیکن در نوبت خود باید یکی از قطعات چوبی را بدون آنکه برج بریزد، از بدنه خارج کند. کسی که باعث فروربختن برج چوبی شود، بازنده است.
بیشتر بخوانید.
هگزاگون هگزاگون
یک بازی صفحه ای- استراتژیک دو نفره است. هر بازیکنی که در پایان، تعداد مهره های بیشتری در صفحه داشته باشد، برنده است. این اتفاق در هر نوبت با جا به جایی مهره های داخل صفحه و یا ورود مهره جدید، می افتد.
بیشتر بخوانید.
 دومینو دومینو
دومینو انواع مختلفی دارد که یک مدل آن، چیدمان خلاق مستطیل های کوچک رنگی است. مستطیل هایی که به طرق مختلفی تشکیل یک مکانیزم انتقال نیروی حرکت را می دهند. این بازی برای تقویت تمرکز و توالی دیداری بسیار مفید است و از جمله بازی هایی است که برای آن مسابقات بزرگ جهانی برپا می شود.
بیشتر بخوانید.
  سازه هیجان سازه هیجان
یک مجموعه کمک آموزشی برای گروه سنی بالای 3 سال است. به وسیله سازه هیجان می توان انواع ساختارهای مکانیکی و شیمیایی را مدل سازی کرد و به کودکان و دانش آموزان آموزش داد.
بیشتر بخوانید.
  سری ماشین های ساختنی دوبی سری ماشین های ساختنی دوبی
همانند یک مهندس زبردست، قطعات مختلف ماشین های دوبی را کنار هم قرار دهید و از بازی کردن با آنها لذت ببرید.
بیشتر بخوانید.