فکرانه

همکاری در فروش به روش دراپ شیپینگ

 
 اینجا مجموعه فکرانه است. ما بیش از 15 سال است که در زمینه پخش و فروش اسباب بازی فعالیت داریم و مفتخریم که هم اکنون با بیش از صدها فروشگاه در این زمینه همکاری داریم.
در حال حاضر سبد کالایی فکرانه شامل بیش از 700 کالای متنوع اسباب بازی و تحریر است که می توانید در سایت فکرانه ملاحظه بفرمایید.
با توجه به استقبال فروشگاه داران مجازی در سالهای اخیر به فروش محصولات فکرانه در کانالهای مجازی،  فکرانه شیوه جدیدی از همکاری در فروش را پیش روی علاقه مندان قرار داده است.
در این روش همکاری در فروش، کالا مستقیما از انبار فکرانه برای مشتری شما ارسال می شود. بنابراین شما نیازی به خرید کالا و انبارداری ندارید. 
در این روش، لیست موجودی انبار فکرانه در اختیار شما قرار می گیرد و شما در نقش فروشگاه دار تنها به تبلیغ و بازاریابی حضوری یا مجازی مثلا در پیام رسان ها می پردازید. 
 در این روش، میزان تخفیف در نظر گرفته شده روی لیست موجودی انبار فکرانه بین 20-35 درصد و وابسته به میزان خرید کالاست.
بنابراین  شما پس از ثبت نام در پنل همکاری در فروش فکرانه (فعالسازی 6 ماهه پنل با هزینه 200 هزار تومان) و دریافت سفارش از مشتری خود، سفارش را به فکرانه منتقل می کنید و فکرانه موظف است تا سفارش شما را با نام فروشگاه شما برای مشتری شما ارسال کرده و کد رهگیری بسته ارسالی را در اختیار شما قرار دهد.

مراحل کار در یک نگاه (طبق دیاگرام تصویر):

  1.  در سایت فکرانه به عنوان فروشگاهدار ثبت کنید.

  2. روی لیست فکرانه از مشتری خود سفارش دریافت کنید.

  3.  ما اطلاعات سفارش و مشتری را دریافت می کنیم.

  4. کالا را بسته بندی، آماده سازی و برای مشتری شما ارسال می کنیم.

برای آشنایی کامل با روش فروش به روش دراپ شیپینگ اینجا را کلیک کنید.


 برای ایجاد پنل و شروع کسب و کار خود از همین امروز، از طریق پرسشنامه زیر مراحل ثبت نام را طی کنید: