تماس با ما درباره ما


اینجا بازی، آنجا بازی، همه جا بازی!
قالبهای برگزاری رویداد

بازی کردن یک فعالیت بدون محدودیت سنی ، مکانی و زمانی ست. تا کنون اینطور به موضوع نگاه کرده‌اید؟ بازی کردن در یک جمع خانوادگی، در یک بعدازظهر بعد از کلاس دانشگاه، در یک جشن تولد ، در یک کافه یا رستوران و.... . مخاطب بازی، همه گروه‌های سنی و طبقاتی جامعه هستند. به همین خاطر می‌توان به مثابه برنامه‌های تلویزیونی آن را به همه عرضه کرد. برای هر کس متناسب با نیازش، سنش و محیطی که در آن زندگی یا کار می‎‌کند.
حالا موسسه فکرانه که تجربه زیادی در تولید و آموزش انواع بازی دارد، می‌خواهد مشاوری باشد برای تمام کسانی که دوست دارند بازی کنند، یاد بگیرند و لذت ببرند.
شما هم اگر دوست دارید این لذت را تجربه کنید، با هر ظرفیت و امکانی که دارید می‌توانید برای برگزاری رویداد به ما مراجعه کنید. ما حامی شما خواهیم بود. چه بخواهید یک جشن تولد کوچک برگزار کنید چه یک رویداد در فروشگاه یا محل کارتان.
قالبهای زیر، خدمات پرتقاضای ما هستند که تجربه‌های متعددی در برگزاری انواع آن‌ها داریم. این خدمات می‌توانند متناسب با نیازهای شما به روز شده و تغییر کنند:
مدارس و مراکز آموزشی
خدمات توانمند سازی در زمینه برگزاری رویداد بازی با محوریت آموزش و پرورش ویژه مدارس و مراکز فرهنگی – آموزشی.
بیشتر بخوانید.
خانواده و سازمانهای اجتماعی
خدمات توانمند سازی در زمینه برگزاری رویداد بازی با محوریت نشاط و سرگرمی در سطوح و عرصه های مختلف ویژه سازمان ها و ارگانهایی که وظیفه تامین نیازهای تفریحی، فرهنگی و ورزشی شهروندان را بر عهده دارندنظیر شهرداری ها، مراکز اجتماعی رفاهی، مراکز خرید و هایپر مارکت ها ...
بیشتر بخوانید.

خدمات توانمند سازی در زمینه برگزاری رویداد بازی با محوریت جمع های خانوادگی.
بیشتر بخوانید.
ادارات و شرکت‌ها
خدمات توانمند سازی در زمینه برگزاری رویداد بازی با محوریت پویایی کار گروهی در محیط سازمانی و توانمند سازی منابع انسانی ویژه واحد های روابط عمومی، منابع انسانی و رفاهی کلیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی.
بیشتر بخوانید.
کافه‌ها و رستوران‌ها
خدمات توانمند سازی در زمینه برگزاری رویداد بازی با محوریت تسهیل فرایند بازریابی، جذب، نگه داشت و رضایت مشتری ویژه تجارت های مختلفنظیر کافی شاپ ها، رستوران های زنجیره ای و ...
بیشتر بخوانید.
نهادهای خیریه و حمایتی
خدمات توانمند سازی در زمینه برگزاری رویداد بازی با محوریت انجام فعالیت های مددکارانه و حمایتی ویژه سازمان ها و نهاد های خیریه و حمایتی نظیر خانه های سالمندان، بیمارستان کودکان، حلال احمر، بهزیستی، محک و ...
بیشتر بخوانید.


فرم دریافت خدمات
 
برای سفارش خدمات فکرانه، این فرم را دانلود کرده، پر کنید و برای ما به نشانی  info@fekraneh.ir بفرستید.
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از خدمات فکرانه می‌توانید با شماره‌ 22630911 021 تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

فرم پیشنهاد رویداد
 
برای طرح و پیشنهاد شکلها و شیوه های نوین برگزاری رویداد، این فرم را دانلود کرده، پر کنید و برای ما به نشانی  info@fekraneh.ir بفرستید.
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از خدمات فکرانه می‌توانید با شماره‌ 22630911 021 تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.