تماس با ما درباره ما
محصولات گیگامیک
 گلوبز (Gloobz)
در این بازی رنگها و شکلها را باید ترکیب کنید و حواستان به هر دو ویژگی باشد. با دقت به کارتهای گلوبز نگاه کنید و طبق دستور عروسکهای گلوبز را بقاپید! دستورها یکی از این دو است: "گلوبز بیشتر" یا "گلوبز کمتر" .
بیشتر بخوانید
 توتی فروتی (Tutti Frutti)
زود، تند، سریع! نصفه هر میوه را روی آن قرار دهید و سالاد میوه خود را زودتر و بیشتر از بقیه رقبا درست کنید! .
بیشتر بخوانید
وازابی (Wazabi)
تاس بیاندازید و طبق دستور تاسها عمل کنید. فقط حواستان باشد هدف این بازی خلاص شدن از دست تاس‌ها است. ممکن است زمانی که تنها یک تاس در دست دارید گمان کنید برنده بازی هستید اما..... .
بیشتر بخوانید
 تفاوت(Difference)
باید تمام حواستان را جمع کنید و چشمان تیزبین خود را به کارتهای بازی بدوزید و تفاوت را کشف کنید!
بیشتر بخوانید
(Rok)راک
این سنگ نوشته های قدیمی بسیار ارزشمند هستند و تصاحب آنها برای هر کس امتیاز بزرگی است. تا می توانید در این راه کوشش کنید!
بیشتر بخوانید
کوارتو (Quarto)
یک بازی استراتژیک است و در آن هدف هر بازیکن این است که زودتر از دیگری یک خط 4 تایی از مهره‌هایش که حداقل در یک ویژگی (رنگ، شکل، اندازه و...) مشترک هستند، ایجاد کند.
بیشتر بخوانید
کیکسو (Quixo)
یک بازی استراتژیک با مکعب‌هایی با طراح‌های متنوع است. هر بازیکن سعی دارد که زودتر از دیگری ردیف کاملی از 5 مکعب با علامت انتخابی‌اش را به صورت عمودی، افقی و یا اریب بچیند.
بیشتر بخوانید
کوریدور (Quoridor)
در این بازی، هر بازیکن سعی دارد زودتر از دیگری طول صفحه را طی کرده و به انتهای آن برسد. اما در این مسیر با بلوک‌های چوبی مواجه می‌شود که رقیبش بر سر راه او قرار می‎‌دهد. شما با بلوک‌های چوبی که در اختیار دارید می‌توانید برای خود راه سازی کنید و یا راه رقیب را ببندید.
بیشتر بخوانید
اینساید (Inside)
بازیکنان مشغول ساخت یک هرم می‌شوند. هر بازیکن صاحب 13 مکعب از رنگ خود و 5 مکعب از رنگ حریف است. هر بازیکنی که بتواند در حداقل دو وجه هرم، صاحب بیشترین مربع باشد، برنده رقابت است.
بیشتر بخوانید
کابالئو (Kabaleo)
در کابالئو، هر بازیکن مخفیانه صاحب یک رنگ می‌شود و باید سعی کند به گونه‌ای مخروط‌های رنگی را وارد زمین کند یا روی یکدیگر قرار دهد که در پایان بازی و با تمام شدن مخروط‌ها، رنگ او، رنگ غالب زمین بازی باشد.
بیشتر بخوانید
گیگز (Gyges)
در این بازی، هیچ کس صاحب مهره‌ای نیست و هر بازیکن نزدیک‌ترین مهره‌ به خود را حرکت می‌دهد. هر کسی که بتواند زودتر از بقیه مهر‌ه‌ای را به انتهای صفحه بازی برساند، برنده است.
بیشتر بخوانید
باتیک (Batik)
باتیک یک بازی دو نفره است. هر بازیکن صاحب تعدادی قطعات چوبی با اشکال هندسی مختلف است. هر نفر باید به نوبت قطعه‌ای را داخل محفظه شیشه‌ای بیندازد. اگر کسی قطعه‌اش به گونه‌ای در محفظه قرار بگیرد که از آن بیرون بماند، بازنده است.
بیشتر بخوانید
پیلوس (Pylos)
بازیکنان مشغول ساخت یک هرم با گوی‌های چوبی خود می‌شوند. هرم پیش می‌رود و هر بازیکن باید سعی کند کمترین مهره را در ساخت بدنه هرم به کار ببرد و حریف خود را مجبور به مهره گذاری بیشتر بکند. چرا که برنده بازی کسی است که آخرین گوی را در نوک هرم قرار می‌دهد.
بیشتر بخوانید
وینومینو (WinoMino)
وینومینو، یک نوع پازل است که می‌توان آن را به صورت تک نفره و یا دو نفره بازی کرد. دفترچه معمای بازی، شامل چهاردسته معما در چهارسطح دشواری است. طبق هر معما تعدادی قطعه در صفحه قرارداده شده است و شما باید با جایگذاری بقیه آن‌ها معما را حل کنید.
بیشتر بخوانید
پروفسور تمپوس
وقت طلاست! تا جایی که می توانید "ساعت شنی" جمع آوری کنید!
بیشتر بخوانید
ovo
عملیات تخم مرغی انجام شده است! هدف بازی این است که بتوانید همه ی تخم مرغ های خود را پس از آن که سر و ته شدند، به سلامت از اردوگاه دشمن به خانه برگردانید!
بیشتر بخوانید
پنیک لب
یک آمیب از آزمایشگاه فرار کرده است. هر بازیکن با بررسی آزمایشگاه، سعی می کند آمیب فراری را بیابد. مشخصات آمیب فراری مشخص است: رنگ، شکل و نقش مشخص
بیشتر بخوانید
نکست Next
بازیکنان تاس می‌ریزند تا بتوانند به یکی از ترکیب‌هایی که یکی از سه کارت ِ قابل مشاهده، نشان می‌دهند، دست پیدا کنند.
بیشتر بخوانید
استراتوپلیس
هدف بازی، ساختن بزرگ ترین سطح ممکن از مهره های به هم پیوسته است اما به یاد داشته باشید که ارتفاع بالا ترین مهره ی هر بازیکن می تواند سرنوشت بازی را تغییر دهد
بیشتر بخوانید
کاتامینو
کاتامینو یک پازل با حالت های گوناگون است که به طرح معماهای فکری می پردازد. این بازی همچنین یک نوع بازی ساخت و ساز کوچک است که قدرت فکر کردن را بیدار کرده و مهارت های دیداری را تقویت می کند و به کودکان نیز اجازه می دهد تا اصول اولیه ساخت اشکال سه بعدی را فرا گیرند.
بیشتر بخوانید
کوبولوس
هدف، ساختن یک مربع در یکی از شش وجه مکعب با استفاده از چهار گوی هم رنگ است.
بیشتر بخوانید
کاکوزو
قوانین حاکم بر بازی سودوکو به شما کمک میکند تا اعداد پنهان شده در زیر سنگها را حدس زده و با تصاحب سنگ بیشتر برنده شوید.
بیشتر بخوانید
مراکش
عصام که مسئول بازار است توسط تاس در بازار حرکت کرده و از فرشها بازدید میکند. هر تاجری که فرش بیشتری به نما یش بگذارد و سکه بیشتری دریافت کند برنده است.
بیشتر بخوانید
هیچ جا خونه نمی شه!
بازیکنان در طول بازی، جانوران دریایی را در کلاه‌های غواصی خود جمع‌آوری می‌کنند: برنده کسی است که پس از بازی شدن آخرین کارت، بیش‌ترین خرچنگ و بیش‌ترین هشت‌پا را به دست آورده باشد.
بیشتر بخوانید
اسپلش اتک
دلتان ماهی می‌خواهد؟ ماهی تازه و کبابی. پس دست به کار شوید. ماهی شکار کنید و لذت ببرید!
بیشتر بخوانید
رِگاتا
این بازی با ایده شبیه سازی مسابقات قایقرانی طراحی شده و در آن قدرت تصمیم گیری بازیکنان باعث می شود که عامل شانس کمرنگ شود. «رگاتا» یک بازی حساب شده است و در حقیقت نمونه مینیاتوری مسابقات اصلی که در دریا انجام می شوند، است.
بیشتر بخوانید
گابلِت
اگر بر سر راه شما برای ردیف کردن مهره‌هایتان، رقیبی دیدید، شک نکنید و سریع قورتش بدهید!
بیشتر بخوانید


محصولات گیگامیگ