تماس با ما درباره ما
اسمارت (Smart)
شرکت اسمارت (Smart)، یک مجموعه تخصصی تولید بازی‌های فکری تک نفره است. این کمپانی بلژیکی انواع بازی‌های تک نفره، از معما تا پازل را طراحی می‌کند. اسمارت، بیش از 50 نوع بازی متفاوت دارد که برای گروه‌های سنی مختلف از کودکان 4 ساله تا بزرگسالان 99 ساله مناسب است.
آنتی ویروس (Antivirus)
در هر معمای آنتی ویروس هدف این است که ویروس قرمز رنگ را به سمت خروجی صفحه برانید و از آن خارج کنید. شما مجاز هستید بقیه قطعات را در مسیرهای مشخص شده به صورت تکی یا گروهی حرکت دهید تا راه ویروس قرمز باز شود
بیشتر بخوانید
پنگوئن ها روی یخ (Penguins on ice)
به تصویر معما دقت کنید. اینکه هر پنگوئن کجای صفحه بازی قرار گرفته ‌است. حالا با استفاده از قابلیت متحرک بودن قطعات بازی، آن‌ها را به شکلی تنظیم کنید که پنگوئن‌ها در جای درست خود در صفحه قرار بگیرند.
بیشتر بخوانید
فرودگاه (Airport)
هواپیماها در حال کاهش ارتفاع برای نشستن در فرودگاه مرکزی شهر هستند. برج مراقبت در حال راهنمایی به خلبانان است تا هر کدام در باند خود فرود بیایند. حالا شما خلبان این هواپیماها هستید، با توجه به قوانین و راهنمایی‌ها آن‌ها را در جای درست به زمین بنشانید.
بیشتر بخوانید
 تراکی 3 (Trucky 3)
این بازی برای کودکان 3 تا 8 سال طراحی شده است. کودکان باید یاد بگیرند با توجه تصویر هر معما، قطعات بازی را به گونه‌ای داخل کامیون جا دهند که تمام فضای آن را پر کند و هیچ گوشه‌ای بیرون نماند.
بیشتر بخوانید
مارآناکوندا
آیا می‌توانید با کنار هم قرار دادن قطعات بازی در صفحه یک مار کامل را از سر تا دم بسازید؟ پس کمک کنید تا مار آناکوندا به زندگی بازگردد!
بیشتر بخوانید
بندایت (Bendit)
مهره‌های سفید و مشکی این بازی که به یکدیگر وصل هستند، قابل چرخش هستند. شما باید با به کارگیری تجسم فضایی خود و قابلیت چرخشی قطعات، آن‌ها را به شکلی که در کارت معما آمده، چیدمان کنید.
بیشتر بخوانید
چیکن شافل
آقای مزرعه دار به تعطیلات رفته و کارهای مزرعه عقب افتاده و همه بی‌نظم شده‌اند. مرغ‌های مزرعه هم در این شلوغی نمی‌توانند تخم‌های خود را پیدا کنند تا روی آن‌ها بخوابند. به آن‌ها کمک کنید تا تخم‌های خود را پیدا کنند و هیچ تخم‌مرغی در مزرعه بدون مرغ نماند.
بیشتر بخوانید
کد رنگ ها (Colour Code)
از روی صفحات دفترچه، یکی از معماها را انتخاب کنید. با توجه به معما حدس بزنید که تصویر آن از قرار گیری کدام قطعات روی یکدیگر و با چه ترتیبی به وجود آمده‌اند.
بیشتر بخوانید
هیولاها
در سیاره هیولاها، آن‌ها که ضعیف‌تر هستند غذای قوی‌ترها می‌شوند. هیچ هیولایی خبر ندارد که چه کسی برای او نقشه کشیده تا طعمه‌اش کند. شما می‌توانید به این راز پی ببرید؟ اینکه کدام هیولا است که بر بقیه پیروز می‌شود؟
بیشتر بخوانید
دزدان دریایی
دزدان دریایی همیشه در حال تعقیب و گریز و مخفی کردن گنجینه‌هایی هستند که غارت می‌کنند. هیچ وقت نمی‌توانید از برنامه و مسیر سفر دزدان دریایی آگاه شوید. آن‌ها گاهی مجبور هستند خود را از دید بقیه پنهان کنند تا نقشه‌هایشان لو نرود.
بیشتر بخوانید
شاهزاده و اژدها
شاهزاده به دنبال شاهزاده خانم می‌گردد و در این مسیر با خطرات زیادی رو به رو است. از جمله مواجه شدن با اژدها که می‌تواند او را یه لقمه کند! به شاهزاده‌‌ها و جادوگر کمک کنید تا از راه‌های امن به آنچه باید برسند بدون آنکه در مسیرشان به اژدها برسند و خورده شوند.
بیشتر بخوانید
ماشین هوشمند (Smart Car)
دوست داری یک ماشین داشته باشی که خودت آن را ساخته‌ای؟ پس مشغول شو. ماشین‌های رنگارنگ بساز و با آن‌ها بازی کن یا حتی به سفر برو!
بیشتر بخوانید
آی کیو فیت
یک نوع پازل متفاوت و معمای بسیار سرگرم کننده و فکری با 120 معما در 5 سطح دشواری. در هر معما، بخشی از خانه‌های صفحه پر شده است و شما باید با استفاده از تجسم فضایی خود و تمرکز روی مهره‌های باقیمانده، جاهای خالی را پر کنید. هر چه به سمت معماهای پیشرفته‌تر بروید، پر کردن خانه‌ها، دقت و تمرکز بیشتری می‌طلبد.
بیشتر بخوانید
آی کیو لینک
قطعات پازل را در صفحه بازی جایگذاری کنید اما دقت کنید. چون شما 36 بخش پازلی دارید اما صفحه بازی فقط 24 جای خالی دارد. به حلقه‌ها و توپها توجه کنید و هر یک را در جای درست خود قرار دهید تا با یکدیگر جفت و جور شود.
بیشتر بخوانید
آی کیو استپ
در این بازی باید تمام قطعات را، یک به یک، در محل درست خود در صفحه بازی قرار دهید. شما تنها 8 قطعه دارید و این کار ساده به نظر می‌رسد! اما اینطور نیست. قطعات بازی دو لایه هستند و باید روی هم قرار بگیرند. به همین خاطر حل معماهای آی‌کیو استپ، دقت و توجه زیادی می‌طلبد.
بیشتر بخوانید
سیتی میز (CityMaze)
می‌توانید جی.پی. اس خودتان باشید؟ یا اینکه دو مسافر را برای رسیدن به مقصدشان در شهر راهنمایی کنید؟
بیشتر بخوانید
کوآدریلیون
وقتش رسیده که یک معمای جالب و متفاوت را تجربه کنید. 4 قطعه مگنتی را هر طور که دوست دارید به هم وصل کنید و شروع به بازی کنید. ببنید آیا می‌توانید 12 قطعه پازل را در صفحه‌ای که خودتان ساخته‌اید قرار دهید؟
بیشتر بخوانید
تنگو
نوعی پازل معروف و قدیمی است که با استفاده از قطعات آن می‌توان طرح‌های بسیاری ایجاد کرد. بازی با قطعات تنگو، هوش هندسی و ریاضی کودکان را تقویت می‌کند و قدرت حل مسئله آن‌ها را پرورش می‌دهد. انواع: مقدماتی، پیشرفته، انسان، اشکال، حیوانات
بیشتر بخوانید
برین چیزر (Brain Cheeser)
موش کوچولوها مشغول قایم موشک بازی هستند. بین پنیرهای خوشمزه قایم می‌شوند و هر بار یکی چشم می‌گذارد. شما نمی‌خواهید با آنها همبازی شوید؟
بیشتر بخوانید
انگری برد آن تاپ (Angry Bird On Top)
قطعات پرنده را طوری در صفحه جا به جا کنید که روی تمامی خوکها را بپوشانند.
بیشتر بخوانید
دنیای آب
دوست دارید با موجودات بانمک و مهربانی که در برکه زندگی می‌کنند بازی کنید؟ آنها عاشق قایم موشک هستند. پس منتظر چه هستید؟
بیشتر بخوانید
آی کیو تویست
آیا می‌توانید با توجه به شرایط مشخص شده در هر معما، قطعات بازی را در صفحه جای دهید؟
بیشتر بخوانید
جنگل اسرارآمیز
این جنگل معمولی نیست. شما با یک جنگل اسرارآمیز طرف هستید. راه بیفتید، مسیرها را پیدا کنید و از اسرار این جنگل سردربیاورید...
بیشتر بخوانید
آجرهای بیل و بتی
بیل و بتی می‌خواهند خانه بسازند. شما هم خانه سازی را دوست دارید؟ بلد نیستید؟ کاری ندارد. با بیل و بتی همراه شوید تا یاد بگیرید.
بیشتر بخوانید
بانی بو
فکرش را بکن، می‌توانی مثل یه شعبده باز حرفه‌ای، خرگوش کوچولوی نازنینی را جعبه بیرون بکشی!
بیشتر بخوانید
آکوابل
ماهی‌های گوشت‌خوار را می‌شناسید؟ باید سد راهشان شوید و آنها را داخل حبابها زندانی کنید تا نتوانند ماهیهای دیگر را بخورند.
بیشتر بخوانید
کشتی نوح
وقتی قوم نوح هدایت نشد، حضرت نوح به امر خداوند یک کشتی بزرگ ساخت و هر از موجود زنده‌ای یک جفت را به آن برد تا از توفانی که در راه است در امان بمانند...
بیشتر بخوانید
دوو پازل
قطعات لایه لایه این بازی باید طوری چیده شود که شکل مورد نظر در معما ساخته شود.
بیشتر بخوانید
وُبالی
برج هیجان‌انگیز وببالی هر لحظه ممکن است فرو بریزد! چه کسی ممکن است موجب این اتفاق شود؟ سعی کنید آن شخص شما نباشید!
بیشتر بخوانید
فلیکس
آماده! هدف! شلیک! با توپهایت زمین بازی را مال خود کن!
بیشتر بخوانید
روز و شب
. ساخت شکل مطابق معما باعث می شود کودک حل مسئله را بیاموزد و پس از کسب مهارت می تواند معماهای شب (سایه اجسام) را حل کند که کمی پیچیده تر است.
بیشتر بخوانید
اسمارت فون
قطعات تلفن را بر روی اعداد مورد نظر جابجا نمایید تا ارتباطتان با این تلفن همراه هوشمند برقرار شود!یک معمای جذاب با 32 سطح دشواری مختلف که به شکل یک تلفن همراه تاشو در رنگهای متنوع طراحی شده است.
بیشتر بخوانید
برج منطق
گروه نجات آتش نشانی از راه رسیده است و می‌خواهد افرادی را که در ساختمان گرفتار شده‌اند، پیش از آنکه دیر بشود، نجات دهند.
بیشتر بخوانید
ریومینو
ریومینو (که نوع پیشرفته ای از بازی دومینو است) قدرت تمرکز و دقت شما را به چالش می کشد .این رقابت پرهیجان به شما می‌آموزد که چگونه با برنامه زیری درست از داشته های خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید
بیشتر بخوانید