تماس با ما درباره ما
رانی پارک ها
رانی پارک 1 (خروج از پارکینگ)
رانی‌پارک 1 بازی تک نفره‌ای است که برای تمام گروه‌های سنی بالای 5 سال جذاب است. در هر مرحله از بازی هدف این است که ماشین قرمز رنگ را از میان ماشین‌های دیگر از در خروجی پارکینگ بیرون بیاورید.
بیشتر بخوانید
رانی پارک 2 (عبور از رودخانه)
در این بازی، برگه یکی از معماها روی صفحه قرار می‌گیرد و تخته چوب‌ها و پل‌ها طبق نقشه معما روی آن جایگذاری می‌شوند. حالا شما باید با توجه به مسیر و قوانین بازی، مهره آدمک را از یک سمت رودخانه به سمت دیگر آن برسانید.
بیشتر بخوانید
رانی پارک 3 (قورباغه هوشمند)
قورباغه‌ها طبق تصویر معما، روی صفحه بازی قرار می‌گیرند. یکی از قورباغه‌ها قرمز رنگ است که تا پایان بازی در جای خود ثابت می‌ماند. شما باید سعی کنید بقیه قورباغه‌ها را طبق قوانین بازی به خارج برکه ببرید و وقتی تنها قورباغه قرمز در صفحه بماند، معما را حل کرده‌اید.
بیشتر بخوانید
رانی پارک 4 (حادثه در بزرگراه)
مطابق کارت معمایی که انتخاب کرده‌اید، خودروها را روی صفحه بازی قرار دهید. هدف این است که بتوانید ماشین‌های امدادی، آتش‌نشانی، آمبولانس، پلیس و به جلوی صفحه بازی در محل تعیین شده برسانید.
بیشتر بخوانید
رانی پارک 5 (دیوارچین)
60 دیوارچین مختلف در کارت‌های بازی تصویر شده است. شما باید با استفاده از قطعات آجری مختلفی که در اختیار دارید، دیوارها را بسازید.
بیشتر بخوانید
رانی پارک 10 (عملیات نجات و اطفای حریق)
حالا شما یک آتش‌نشان حرفه‌ای و در حال انجام عملیات نجات هستید! با استفاده از کپسول‌ها و نردبان‌ها در هر مرحله از بازی خود را به فردی برسانید که در میان آتش گرفتار شده است تا او را نجات دهید.
بیشتر بخوانید
رانی پارک 12 (شوکوپارک)
9 عدد شکلات با سه رنگ و سه شکل مختلف در اختیار دارید که باید آن‌ها در سینی بچینید. این شکلات‌ها به 40 شیوه مختلف در سینی قرار می‌گیرند. آیا می‌توانید راهکار این 40 معما را بیابید؟
بیشتر بخوانید
رانی پارک 13 (جفت چین ها)
بازی از دو مجموعه قطعه به رنگ‌های آبی و نارنجی تشکیل شده است. در هر معما، اجازه استفاده از برخی قطعات این دو رنگ به شما داده شده که با یکدیگر متفاوت هستند اما شما باید هر دوی آن‌ها را مقابل هم و به یک شکل مشابه دربیاورید.
بیشتر بخوانید
رانی پارک 14 (مارهوش)
در این بازی شما نقش یک مهندس راه سازی را ایفا می‌کنید. در هر معما تعدادی قطعه راه در اختیار شما قرار می‌گیرد که با استفاده از آن‌ها باید یک مسیر ممتد و باز برای رفت و آمد بسازید.
بیشتر بخوانید
رانی پارک 15 (پل به پل)
با استفاده از قطعات مکعبی شکل، مسیری بسازید که آدمک بازی، بدون برخورد با صفحه بازی، بتواند خود را به مکعب قرمز رنگ برساند.
بیشتر بخوانید