تماس با ما درباره ما


یک چای پرانرژی، یک عصر دلنشین
کافه‌ها و رستوران‌ها

اگر شما مدیر یک کافه یا رستوران تازه تاسیس هستید که دوست دارید در این بازار شلوغ و رقابتی با بقیه متفاوت باشید و یا اگر دوست دارید کافه‌تان پاتوق جوانان و پر از انرژی باشد، ما پیشنهادات جالبی برای شما داریم تا بتوانید با ایجاد یک فضای جذاب و متفاوت به این اهداف برسید. حتی کسانی هم که مدتهاست در این عرصه مشغول کسب و کار هستند، می‌توانند آستین بالا زده و دستی به سر و گوش کافه‌شان بکشند، مشتریهای جدید جلب کنند و یا مشتریهای ثابت قدیمی خود را سورپرایز کنند!
پیشنهادهای ما به شما:

منوی بازی
میز بازی به قالبی گفته می‌شود که طبق آن مدیر کافه در کنار میزهای کافه یا رستوران میز یا میزهایی مخصوص بازیهای فکری تعبیه می‌کند و این میز مخصوص بازی کردن و مسابقه دادن مشتریان کافه است. همچنین می‌توان در کناره منوی غذاها و نوشیدنیها یک منوی بازی فکری هم روی میز قرار داد و مراجعه‌کنندگان با سفارش بازی فکری مد نظرشان، روی میز خود با بازی انتخاب شده بازی کنند. .

یادگاری
این قالب شامل هدیه دادن یک بازی فکری با آرم و لوگوی رستوران و کافه توسط مدیر مجموعه به مشتریان و یا اعضایی که عضو کلوپ کافه شما هستند است. با این قالب می‌توانید یاد و خاطره مجوعه‌اتان را تا مدتها در دل مشتریانتان زنده نگه دارید.

لیگ مسابقات بازی
در این قالب پس از آموزش بازی به مشتریان و مراجعه کنندگان، توسط مسئولین کافه یا رستوران لیگ بازی فکری بین مشتریان برگزار خواهد شد به این ترتیب که با مطلع کردن مراجعه کنندگان از نحوه برگزاری، مراجعه کنندگان زمان خود را برای شرکت در این مسابقه هماهنگ می‌کنند. این اتفاق علاوه بر جلب مشتری بیشتر در رستوران، لحظات لذت بخشی را برای مراجعه کنندگان مجموعه خود فراهم می‌کنید.

کلوپ هواداران بازی شاپ
این قالب شامل کلوپی است که مدیر کافه یا یکی از مسئولین کافه طراحی می‌کند و در آن مشتریان و مراجعه‌کنندگان ثابت کافه‌اش را ثبت نام می‌کند تا با بازیهای جدید آشنا شوند، به‌صورت آنلاین مسابقه بدهند، بازیهای جدید را معرفی کنند و درباره حضور بازیها و نحوه‌ی مسابقه دادن آنها نظر بدهند. با ترویج این فضا علاوه بر علاقمند شدن مراجعه‌کنندگان، می‌توانید به تبلیغ مجموعه خود در فضای مجازی بپردازید


تماس با ما
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از خدمات فکرانه با شماره‌ زیر تماس بگیرید و یا به این نشانی ایمیل بزنید: 
info@fekraneh.ir
شماره تماس: 22630911

لینک‌های مرتبط

فراخوان مسابقه بهترین رویداد بازی
فکرانه از تمامی افرادی که تجربه برگزاری رویداد با محوریت بازی (با موضوعات مختلف مسابقه‌ای، تفریحی و...) در مکان‌های مختلف (خانه، مدرسه، محل کار و...) را دارند، دعوت می‌کند که گزارش تصویری (عکس) این تجربه‌ها و خاطرات به یادماندنی را با ما به اشتراک بگذارند تا از بین آن‌ها به بهترین (از جهت خلاقیت در نوع و محتوای رویداد و نه تکنیک عکاسی) جوایزی اهدا شود.

البته لازم است که برای مفهوم بودن محتوای رویداد شما، عکس‌ها از حداقل معیارهای کیفی برخوردار باشد.

منتظر گزارش‌های تصویری شما هستیم.

نشانی ایمیل:info@fekraneh.ir