تماس با ما درباره ما
بازی تا- کانگورو
هدبند
یک بازی گروهی و سرگرم کننده که حافظه و هوش کودکان را درگیر خود می‌کند. تمام بازیکنان یک هد بند پلاستیکی روی سرخود می بندند و یک نفر، کارت‌هایی را بدون این که تصویرشان دیده شود، روی سر همه قرار می دهد. به نوبت هر نفر باید حدس بزند که کارت بالای سرش چه تصویری دارد.
بیشتر بخوانید
دوکارتی
انگلیسی: این بازی برای کودکانی که آشنایی مقدماتی با زبان انگلیسی دارند طراحی شده است و طی آن 500 کلمه انگلیسی با معنای فارسی آن به کودکان آموزش داده می‌شود. در این بازی کودک با روش قرار گرفتن حروف الفبای انگلیسی در کنار یکدیگر و ساخت کلمات ساده ۳ حرفی آشنا خواهد شد.
ریاضی: این بازی با هدف جذب کودکان بالای 4 سال به ریاضی و آشنایی آن‌ها با مفاهیم مقدماتی آن طراحی شده است. دو کارتی ریاضی به کودکان تشخیص اعداد، شمارش و آشنایی با عمل جمع طی فرایند بازی، آموزش می‌دهد.
سرگرمی: بازی دو کارتی سرگرمی به تقویت دو مهارت مهم حافظه و تطبیق تصاویر می‌پردازد. این بازی به ارتقای مهارت‌های اجتماعی کودک و شناخت کلمات و تصاویر کمک می‌کند.
بیشتر بخوانید
قایم موشک
این بازی برای تقویت حافظه کوتاه مدت بسیار مفید است. 30 کارت تصویر به پشت روی زمین قرار می‌گیرند و هر کس در نوبت خود، تاس می‌ریزد و باید به یاد بیاورد کارتی که تاس آورده، چه تصویری داشته است.
بیشتر بخوانید
تیزبین
این بازی به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. در هر کارت بازی، 8 تصویر وجود دارد و بین هر دو کارت، فقط یک تصویر مشترک رسم شده است. آن را تشخیص دهید و برنده شوید!
انواع: تیزبین اعداد و اشکال، تیزبین کلمات انگلیسی، تیزبین الفبای انگلیسی، تیزبین حیوانات.
بیشتر بخوانید
کندو
بین دو قلمرو زنبورها اختلاف و درگیری پیش آمده است و وارد جنگ شده‌اند. هدف هر بازیکن محاصره کامل زنبور ملکه حریف و جلوگیری از محاصره ملکه خودش است. هر که زودتر دیگری را محاصره کند، برنده است.
بیشتر بخوانید
الفبا
آموزش کتاب بخوانیم و بنویسیم اول دبستان است. در این بازی دانش‌آموزان با استفاده از کارت‌های حروف و توجه به تصاویر، می‌توانند کلمات را بسازند.
بیشتر بخوانید
تاس چین
تاس چین با روشی ساده به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد و با استفاده 8 تاس بزرگ می‌تواند به بچه ها خواندن و نوشتن حروف و کلمات را آموزش دهد.
بیشتر بخوانید
پازلک
پازلک، پازلی بسیار دشوار است که فقط از 9 تکه تشکیل شده است. در این بازی بیشتر از 300000 روش اشتباه چیدن تکه ها کنار یکدیگر وجود دارد و تنها یک روش صحیح است.
بیشتر بخوانید
کشمکش
کشمکش یک بازی با عکس العمل سریع، بدون وقفه و البته بسیار هیجانی است. هدف این بازی رساندن تمامی مهره ها به صفحه بازی طرف مقابل است.
بیشتر بخوانید
معمای جنگل
برای انجام این بازی، شما باید برای حل هر معما چهار قطعه پازل را به نحوی روی صفحه بازی که با تصاویر حیوانات پوشیده شده است بگذارید که فقط حیوانات مشخص شده معما، در جنگل انبوه پیدا باشند
بیشتر بخوانید
مکعب آموزشی بازیتا
بازی مکعب آموزشی بازیتا بسیار ساده و برای کودکان خردسال طراحی شده است. این بازی به کودک شما کمک می کند تا با رنگ ها، حرکت ها، صدا ها آشنا شود و در کنار شما با انجام یک بازی شاد و مهیج برای ورود به زندگی واقعی آماده شود.
بیشتر بخوانید
الفبای ریبو
با حروف انگلیسی موجود در این بسته می توانید ساخت کلمات انگلیسی بیشماری را تمرین نماید و سطح مهارت نوشتاری و دیداری خود را بهبود دهید. این بازی در افزایش دایره لغات انگلیسی بسیار موثر است.
بیشتر بخوانید
پانتومیم
پانتومیم یک بازی جذاب است که با استفاده از نمایش بی‌کلام انجام می‌شود و یکی از قشنگ‌ترین و خنده‌دار‌ترین بازی‌هایی است که می توان در کنار سایر اعضاء خانواده و یا در جمع دوستان انجام داد.
بیشتر بخوانید
چفت چین
دو پازل جذاب و سرگرم‌کننده برای کودکان که باید تکه‌های مرتبط را با توجه به تصاویر به هم چفت کنند.
بیشتر بخوانید
چهارتاس
فکر می‌کنید فردی خوش شانس هستید؟ بازی چهار تاس این مساله را برای شما مشخص خواهد کرد. . اگر می‌خواهید در کنار اعضاء خانواده و دوستان، زمانی شاد و هیجانی را تجربه کنید، راه حل، بازی چهار تاس است.
بیشتر بخوانید
حافظه
حافظه، یک بازی اصیل و قدیمی است که مناسب برای تمامی گروه های سنی می باشد، شما باید به خاطر بسپارید که کدام تصویر، در کجا قرار گرفته است؟ اگر بتوانید تصاویر مشترک را دو به دو پیدا کنید، از حافظه خوبی برخوردار هستید
بیشتر بخوانید
خانواده آقا خروسه
ابتدا تمامی اشکال را با اسقفاده از قیچی جدا نموده و سپس با توجه به علامت های مشخص شده و پس از تا زدن محل های مورد نظر تکه های مقوایی را با استفاده از چسب داخل بسته به هم بچسبانید. اکنون شما یک کاردستی مقوایی زیبا خواهید داشت. انواع: مزرعه کوچک، ماشین مسابقه، ساختمان
بیشتر بخوانید
خط رو خط
هر چیزی در مورد پازل ها می دانید، فراموش کنید، در اینجا روشی جدید و جالب برای ساخت پازل معرفی شده است. پازل های خط رو خط از کارت های تشکیل شده که لبه های آن روی هم می افتد و تصاویر مشترکی دارد
بیشتر بخوانید
دومن
شما در طول این بازی ساخت کلمات و اصطلاحات انگلیسی را در کمترین زمان ممکن آموزش خواهید دید.
بیشتر بخوانید
زبان آموز
با استفاده از این بازی ذهن کودکان ما قبل از شروع به نوشتن با قلم، می تواند تجربه نوشتن و لمس کردن حروف و هماهنگی با دستان خود را داشته باشد.
بیشتر بخوانید
عددچین
در این بازی هر کارت از دو قسمت تشکیل شده است. در یک طرف مسئله ریاضی (یکی از عملیات ریاضی جمع. تفریق. ضرب و تقسیم) آورده شده و در طرف دیگر پاسخی برای یک مسئله ریاضی دیگر. بازیکنان باید برای هر یک از مسائل ریاضی؛ در بین کارتهای خود جواب مناسبی را پیدا کرده و در جلوی مساله مورد نظر قرار دهند
بیشتر بخوانید
لوچی باکس
یک بازی که اشکال مختلف یک تصویر را ایجاد می‌کنند. در این بازی بازیکنان با استفاده از کارتهای اشکال مختلف، باید یک تصویر بر اساس لیستی از تصاویر که بر روی کارتهای تصاویر آمده است، بسازند. و سپس یکی دیگر از بازیکنان باید قبل از اینکه زمانش به پایان برسد، حدس بزند که تصویری که شما ساخته اید، چیست.
بیشتر بخوانید
مسابقه حلزونها
برای موفق شدن در هر دو بازی باید قواعد آن را یاد بگیرید. در این بازی همه حلزون ها باید در خط شروع قرار بگیرند. بازیکن ها با انداختن دو تاس رنگی شروع به بازی می کنند.
بیشتر بخوانید
 ویتامینE
بازی ویتامین Eبا گذاشتن یک کارت در وسط بازی شروع می شود. ابتدا باید کارت ها به صورت مساوی بین بازیکنان تقسیم شود. اکنون بازیکنان باید همزمان کارت های دست خود را با کارت وسط بازی مطابقت دهند، به این صورت کارت ها کنار هم قرار گرفته و هر بازیکنی که زودتر بتواند کارت هایش را تمام کند، برنده بازی خواهد بود.
بیشتر بخوانید