تماس با ما درباره ما
محصولات هوپا
دالیز
حریف را با دیواره‌های چوبی محاصره کنید و هم‌زمان با دیواره‌ها، دهلیزهایی هوشمندانه بسازید و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که زودتر از حریف به آخرین نقطه سرزمین‌های شمالی برسید!
بیشتر بخوانید
استوژیت (Stogite)
در این‌جا، کارت‌هایی با تصاویری عمیق، الهام‌بخش و مسحورکننده، به طرز جذاب و شگفت‌انگیزی توانایی تفکر خلاقانه و قدرت شهود شما را می‌آزمایند. برای موفقیت در این بازی باید از استعداد، قدرت تخیل و ذهن‌خوانی، و تجربیات پیشین خود به گونه‌ای متفاوت بهره ببرید...
بیشتر بخوانید
بابابو
برای نوه‌های «بابابو» هیچ چیز جالب‌تر از این نیست که روی صندلی راحتی پدربزرگ جمع بشوند و به قصه‌های او گوش بدهند. اما جمع کردن بیست نوه‌ی قد و نیم‌قد روی صندلی بابابو سخت‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد!
بیشتر بخوانید
چینتانو
در سرزمین ناشناخته «چینتانو»، هدف فتح زمینهای بیشتر است. مراقب روبرو شدن با دشمنان خودتان باشید، قلمرو حریف خود را فتح کنید، سرزمین «چینتانو» را بارها و بارها از نو بسازید، و مطمئن باشید چالش‌های این بازی را در هیچ بازی دیگری تجربه نخواهید کرد.
بیشتر بخوانید
دالیزک
(نسخه مسافرتی دالیز) حریف را با دیواره‌های چوبی در محاصره قرار دهید و هم‌زمان با دیواره‌ها دهلیزهایی هوشمندانه بسازید و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که زودتر از حریف به آخرین نقطه سرزمین‌های شمالی برسید!
بیشتر بخوانید
باریکانو (Barikano)
با مکعب‌های خود گوشه بسازید و در گوشه‌ها بنای خود را مرتفع کنید. مالک برج اما از ابتدا مشخص نخواهد بود! شاید برجی را بنا کنید که از آن حریف شود... با یک حرکت گاهی چندین برج می‌سازید اما...
بیشتر بخوانید
اسپارابارا (Sparabara)
مهره‌های شما گروهان اسپاراباراها هستند که گام‌به‌گام پیشروی می‌کنند و چالاک و چابک از روی موانع و سربازان می‌پرند. با هر حرکت آرایش نظامی خود را دگرگون می‌کنند و توانایی‌های بسیار ویژه‌ای برای پیروزی در میدان نبرد دارند. آن‌ها پیشقراولان سپاه بزرگترین امپراتوری دنیای باستان هستند...
بیشتر بخوانید
تارتان (Tartan)
مهره‌هایتان را ردیف کرده‌اید و تنها یک حرکت دیگر برای پیروزی نیاز دارید.... ولی صبر کنید... صفحه‌ی بازی عوض شد! روز از نو، روزی از نو!
بیشتر بخوانید
هامپ هام (Hamp Ham)
توی جنگل سرسبز همه می‌خوان پشت سر هم حرکت کنن: هم شنل‌قرمزی و دوستاش، هم بچه گرگ‌ها و خانواده‌شون! ولی مشکل اینجاست که همشون شکمو هستن و هر چیزی رو که جلوی راهشون باشه قورت می‌دن!!!
بیشتر بخوانید
نیکیماک (Nikimaak)
هرج و مرج و ویرانی همه جا را فرا گرفته و به زودی خلافکاران و قانون‌شکنان اختیار کل سیاره را به دست خواهند گرفت. امید همه فقط به یک چیز است: آینده... (و البته کمی شانس!!) برای پیروز شدن، داناترین و ماهرترین دوستانت را پیدا کن و حشره‌های موذی و خرابکار را از مرکز فرماندهی خود دور کن.
بیشتر بخوانید
رامودیس (Ramodis)
در مزرعه همه منتظر هستند: سگ‌های نگهبان، گله‌ی گوسفندها و گرگ‌های شکارچی... همه منتظر یک جشن شبانه‌ی دیگر! اگر می‌خواهید برنده شوید و صبح با گوسفندهای بیشتری به خانه برگردید، باید هم شکارچی باهوشی باشید، هم نگهبان هوشیاری!! پس حافظه و توانایی پیش‌بینی خود را به کار بیندازید و یک بازی هیجان‌انگیز، پر از خنده و خلاقیت را تجربه کنید...
بیشتر بخوانید