تماس با ما درباره ما
محصولات میدامان
بلوک های چوبی
با نگاهی مختصر به بلوک های چوبی به وضوح متوجه سادگی آنها خواهید شد اما زمانی به قابلیت های هر چه بیشتر آنها پی می برید که فرزندتان در ساخت سازه های پیچیده تر مهارت پیدا می کند.تا جایی که دیگر حد و مرزی برای ایجاد خلاقیت و ابتکار پیدا نخواهید کرد.
بیشتر بخوانید
بندآموز
زمانی که کودک ما بیاموزد چگونه بند کفش های خود را ببندد در واقع توانسته است گامی دیگر به سمت مسئولیت پذیری و استقلال بردارد. هدف اصلی بندآموز این است که به کودکان کمک کند تا مسائل را خوب ببینند، تحلیل کنند و سپس انجام دهند و حتی بتوانند راهکارهای جدید بیافرینند.
بیشتر بخوانید
جیجرو
جیجرو 12 پازل کاملا ناهمگون است که با آن می توان بیش از 50نوع چیدمان را تجربه کرد. این بازی موجب تقویت مهارت های دیداری می شود و کودکان بالای هفت سال می توانند از بازی با آن لذت ببرند.
بیشتر بخوانید
میداکا
میداکا قطعات چوبی به اشکال U و C هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان حجم‌های مختلف هندسی ساخت. این بازی موجب افزایش قدرت تجسم و حافظه بصری کودکان می‌شود.
بیشتر بخوانید
جورچین تانگرام
جورچین تانگرام میدامان برگرفته از یک بازی کهن چینی است و از چندین قطعه با اشکال هندسی لوزی، مربع و مثلث تشکیل شده است که به کودکان و نوجوانان امکان هنرنمایی های بسیار متنوع می دهد.
بیشتر بخوانید