تماس با ما درباره ما
بهار

این مجموعه شامل تعداد زیادی بازی‌های معمایی تک نفره و تعداد اندکی هم بازی‌های دو نفره استراتژیک است. بازی‌های تک نفره این مجموعه، به سبک بازی‌های اسمارت (Smart)هستند اما تفاوت‌هایی در معماها دارند و گاهی تنوع‌شان نیز بیشتر است.
فرودگاه
امروز در فرودگاه رفت و آمد زیاد است و سر برج مراقبت هم شلوغ. نشاندن این همه هواپیما آن هم سالم و سلامت، نیازمند دقت ویژه برج مراقبت و راهنمایی درست خلبانان است. کمک کنید تا هواپیماها در مسیر درست قرار بگیرند و بدون خطر در فرودگاه، به زمین بنشینند.
بیشتر بخوانید
پنگوئن ها روی یخ
به تصویر معما دقت کنید. اینکه هر پنگوئن کجای صفحه بازی قرار گرفته ‌است. حالا با استفاده از قابلیت متحرک بودن قطعات بازی، آن‌ها را به شکلی تنظیم کنید که پنگوئن‌ها در جای درست خود در صفحه قرار بگیرند.
بیشتر بخوانید
مارآناکوندا
آیا می‌توانید با کنار هم قرار دادن قطعات بازی در صفحه یک مار کامل را از سر تا دم بسازید؟ پس کمک کنید تا مار آناکوندا به زندگی بازگردد!
بیشتر بخوانید
(Bendit)سفید و سیاه
مهره‌های سفید و مشکی این بازی که به یکدیگر وصل هستند، قابل چرخش هستند. شما باید با به کارگیری تجسم فضایی خود و قابلیت چرخشی قطعات، آن‌ها را به شکلی که در کارت معما آمده، چیدمان کنید.
بیشتر بخوانید
آنتی ویروس (Red Storm)
در هر معمای آنتی ویروس هدف این است که ویروس قرمز رنگ را به سمت خروجی صفحه برانید و از آن خارج کنید. شما مجاز هستید بقیه قطعات را در مسیرهای مشخص شده به صورت تکی یا گروهی حرکت دهید تا راه ویروس قرمز باز شود
بیشتر بخوانید
سیاره هیولاها
در سیاره هیولاها، آن‌ها که ضعیف‌تر هستند غذای قوی‌ترها می‌شوند. هیچ هیولایی خبر ندارد که چه کسی برای او نقشه کشیده تا طعمه‌اش کند. شما می‌توانید به این راز پی ببرید؟ اینکه کدام هیولا است که بر بقیه پیروز می‌شود؟
بیشتر بخوانید
شاهزاده و اژدها
شاهزاده به دنبال شاهزاده خانم می‌گردد و در این مسیر با خطرات زیادی رو به رو است. از جمله مواجه شدن با اژدها که می‌تواند او را یه لقمه کند! به شاهزاده‌‌ها و جادوگر کمک کنید تا از راه‌های امن به آنچه باید برسند بدون آنکه در مسیرشان به اژدها برسند و خورده شوند.
بیشتر بخوانید
دزدان دریایی
دزدان دریایی همیشه در حال تعقیب و گریز و مخفی کردن گنجینه‌هایی هستند که غارت می‌کنند. هیچ وقت نمی‌توانید از برنامه و مسیر سفر دزدان دریایی آگاه شوید. آن‌ها گاهی مجبور هستند خود را از دید بقیه پنهان کنند تا نقشه‌هایشان لو نرود.
بیشتر بخوانید
مرغ‌ها در مزرعه
آقای مزرعه دار به تعطیلات رفته و کارهای مزرعه عقب افتاده و همه بی‌نظم شده‌اند. مرغ‌های مزرعه هم در این شلوغی نمی‌توانند تخم‌های خود را پیدا کنند تا روی آن‌ها بخوابند. به آن‌ها کمک کنید تا تخم‌های خود را پیدا کنند و هیچ تخم‌مرغی در مزرعه بدون مرغ نماند.
بیشتر بخوانید
رنگارنگ
از روی صفحات دفترچه، یکی از معماها را انتخاب کنید. با توجه به معما حدس بزنید که تصویر آن از قرار گیری کدام قطعات روی یکدیگر و با چه ترتیبی به وجود آمده‌اند.
بیشتر بخوانید
قصر رویاها (Castle of Dreams)
دوست داری صاحب یک قلعه باشی؟ از همان‌هایی که شوالیه‌ها و شاهزاده‌های قصه‌های افسانه‌ای دارند. اگر می‌خواهی، دست به کار شو. ما هم راهنمایی‌ات می‌کنیم تا قلعه خودت را بسازی!
بیشتر بخوانید
ریورسی (Reversi)
این بازی دو نفره است و هر بازیکن صاحب یک رنگ می‌شود. هر کسی که بتواند در پایان بازی و با پر شدن 64 خانه، بیشترین آن‌ها را به رنگ خود اختصاص دهد، برنده بازی است.
بیشتر بخوانید
نجات قطب
با گرم شدن هوای کره زمین، یخ‌های قطبی در حال آب شدن هستند و زندگی بسیاری از جانوران از جمله خرس‌های قطبی، کوسه‌ها، وال‌ها و... در خطر است. به اسکیمو کمک کنید تا زندگی این حیوانات را نجات دهد.
بیشتر بخوانید
نجات شاهزاده (The Hero Saves A Beauty)
شوالیه دلیر که به پرنسس زیبا دلباخته، به دنبال نجات او از قلعه‌ای که در آن اسیر شده، خود را در خطر انداخته است. به شوالیه کمک کنید تا به پرنسس خود برسد و با او از قلعه فرار کند...
بیشتر بخوانید
مترو
مترو، مهم‎ترین وسیله حمل و نقل عمومی در شهرهای بزرگ جهان است و اگر یک روز نباشد، پایتخت‌های بزرگ بهم می‌ریزند! با هم سفری داریم به متروی شهرهای بزرگی مثل لندن، پاریس، توکیو و.... . ایستگاه به ایستگاه، شهر به شهر...
بیشتر بخوانید
جعبه فکر
جعبه فکر نوعی پازل است که با توجه به تنوع معماها برای همه گروه‌های سنی مناسب است. هر کدام از دفترچه‌های بازی شامل راهنما و معماهایی در 8 سطح دشواری (از آسان به سخت) هستند. بسته شامل 12 قطعه است و در هر سری معما، 1 قطعه اضافه است. تفاوت این سه دفترچه با یکدیگر در قطعه‌ای است که بیرون بازی می‌ماند.
بیشتر بخوانید
 (Crosspath)مسیر متصل
این بازی برای 4-2 نفر طراحی شده است. هدف این است که هر بازیکن بتواند یک خط سفید از یک ضلع را با استفاده از مهره‌های خود به خط سفید دیگری در ضلع مقابلش وصل کند. هر بازیکنی که زودتر از دیگری موفق به ساخت این مسیر شود، برنده است.
بیشتر بخوانید
موش و گربه
در بازی موش و گربه، هر حیوانی به دنبال غذا و فرار از دشمن است. به حیوانات بازی کمک کنید تا به هر آنچه باید برسند و از دشمن هم در امان بماند.
بیشتر بخوانید
رنگها
بازی معمای رنگ‌ها دارای دارای سه دفترچه در سه سطح دشواری (مبتدی، میانی و پیشرفته) است. در هر کدام از این دفترچه‌ها 40 معما و در مجموع 120 معما طراحی شده است. در مراحل مبتدی و میانی از صفحه 16 خانه‌ای بازی، شما فقط به 9 خانه احتیاج دارید. به همین خاطر خانه‌های باقیمانده را با 7 قطعه آبی پر می‌کنید تا بسته باشند. در مرحله پیشرفته، قطعات آبی رنگ را خارج می‌کنید و همه 16 خانه درگیر معما می‌شوند.
بیشتر بخوانید
راه سارق را ببند (RoadBlock)
گزارش رسیده که یک ماشین قرمز رنگ به سرقت رفته است. و حالا شما فرمانده عملیات دستگیری یک سارق خطرناک شده‌اید! نیروهای خود را هدایت کنید تا این سارق را محاصره و دستگیر کنند.
بیشتر بخوانید
گردش لارا (Happy Adventure)
در یک روز آفتابی، لارا برای تفریح با دوستانش به جنگل رفته است. اما خطرات زیادی بر سر راه آن‌ها وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ حیوانات ساکن جنگل هستند. با قطعاتی که در دست دارید، حیواناتی را که بر سر راه لارا هستند، پنهان کنید!
بیشتر بخوانید
دفاع از شهر (Rider)
به زودی نیروهای دشمن، شهر را به محاصره درمی‌آورند و پادشاه در معرض سرنگونی قرار می‌گیرد. شوالیه‌های دلیر شهر گرد هم آمده و متحد شده‌اند که تا پای جان از شهر دفاع کنند...
بیشتر بخوانید
بازی هندسه (Triangle Game)
هدف این است که بتوانید 22 قطعه رنگ خود را در صفحه بازی جا دهید یا حداقل در پایان بازی مهره‌های کمتری نسبت به رقبای خود در بیرون صفحه داشته باشید. این بازی از نوع استراتژیک است. چون رمز موفقیت شما در این است که بتوانید با سیاستی قطعه هایتان را در صفحه بگذارید که راه رقبایتان را سد کند.
بیشتر بخوانید
گمشده در معبد (Maze Adventure)
جهانگردی ماجراجو، در سفر خود به معبدی باستانی راه یافته است که ظاهرا از آن راه خروجی نیست و اطرافش پر از تمساح‌های گرسنه هستند! به او کمک کنید که با وجود دیوارهای متحرک این معبد عجیب، راه خروج را پیدا کند.
بیشتر بخوانید
فرار از زندان
فرار از زندان یک بازی تک نفره و استراتژیک است. در هر مرحله از بازی، قطعات دیوار مطابق کارت معما، در صفحه بازی قرار می‌گیرند و زندانی باید برای فرار، خودش را از نقطه شروع به نقطه پایان، یعنی نردبان برساند.
بیشتر بخوانید
هزارتوی حیوانات
حیوانات متنوعی در جنگل زندگی می‌کنند که گاهی باید خودشان را از دید هم پنهان کنند تا خطری متوجهشان نباشد. درختان انبوه و بوته‌ها، محل مناسبی برای پناه گرفتن حیوانات هستند. به آن‌ها کمک کنید که خودشان را از دیدرس پنهان کنند!
بیشتر بخوانید
قایم موشک در جنگل (Nibobo)
بچه‌ها به دنبال حیوانات می‌گردند اما آن‌ها فرار می‌کنند! حیوانات کوچک بازیگوش دوست دارند با بچه‌ها قایم موشک بازی کنند. به آن‌ها کمک کنید تا خود را از چشم بچه‌ها پنهان کنند.
بیشتر بخوانید
توفان فکر (WitStorm)
برنده این بازی دو نفره، بازیکنی ست که زودتر از دیگری بتواند تمام مهره‌های خود را در صفحه جایگذاری کند و دستش خالی شود.
بیشتر بخوانید
خشکی و دریا
آیا کاپیتان می‌تواند به قایقش برسد؟ و کوسه گرسنه، ماهی را یک لقمه کند؟ زیردریایی می‌تواند خانه پری‌های دریایی را پیدا کند؟ راه‌های خشک و آبی را به هم متصل کنید تا هر کسی را به مقصدش برسانید.
بیشتر بخوانید