تماس با ما درباره ما

بزرگداشت شب یلدا به عنوان طولانی ترین شب سال، از سنتهای اصیل است که معمولا افراد خانواده به دیدار بزرگترهای فامیل می‌روند. جمع کردن همه‌ی اعضای خانواده در کنار هم و برنامه‌ریزی برای خوش گذشتن به همه‌ی مهمان‌ها در هر سنی که هستند از دغدغه‌های مهم بزرگترهای فامیل است.

برای دست‌یابی به اهداف دنبال چه راهکارهایی هستید؟ هندوانه؟ تخمه؟ حافظ؟ بله، آنها به جای خود، اما ما پیشنهاد ویژه‌ دیگری هم برایتان داریم. به شما پیشنهاد می‌کنیم از این فرصت استفاده کنید و دورهمی مشغول بازی شوید! و از دورهمیتان عکس بگیرید!
بازیهای خانوادگی(اسم و فامیل، بیست سوالی، بازی قوط کبریت و...)، بازیهای فکری(جنگا، اتللو، مسیر متصل و...) و بازیهای مختلف دیگر. فقط کافی است بازیهای مناسب جو خانوادگیتان را انتخاب کنید. فکرانه نیز از دورهمی خانوادگی شما حمایت می‌کند. پس دست بکار شوید و رویداد یلدایتان را با بازیهای فکری همراه کنید.

محتوای شرکت در مسابقه رویداد شب یلدا:


- مشخصات و اطلاعات تماس شما.
- مخاطبان و شرکت کنندگان در رویداد بازی.
- زمان و مکان برگزاری.
- بازی یا بازیهای مورد استفاده.
- 4 تا 6 عکس از شرکت کنندگان در حین بازی.
- توضیح و گزارش مختصر رویداد.
نفرات برگزیده مسابقه یلدا- 1393
نفر اول: مبینا کفایتی 13 ساله از کرج    

هر سال شب یلدا من به همراه مامان و بابام به خونه پدربزرگ و مادربزرگم می‌رویم. آنجا خیلی به ما خوش می‌گذرد. چون همه فامیل آنجا جمع می‌شوند و ما می‌توانیم با بقیه بچه‌های فامیل کلی بازی کنیم. امسال نسبت به سال‌های قبل خیلی بیشتر به من خوش گذشت. اخه این دفعه فقط ما بچه‌ها نبودیم که با هم دیگه بازی می‌کردیم . بقیه آدم بزرگ‌ها هم تو بازی کردن با ما شریک شده بودند. ما به دو گروه 8 نفره تقسیم شده بودیم که مادر بزرگم تو گروه من و دایی جونم بود و پدر بزرگم تو گروه دیگه. آن شب ما کلی بازی‌های مختلف انجام دادیم. اول بازی پانتومیم بود. بعدش بازی بیست سوالی و حدس بزن. بعد از اینکه همه بزرگترها کلی با ما بازی کردند و خسته شدند، تازه نوبت رسید به بازی ما بچه‌ها که شروع کردیم با بازی هایی که من با خودم به آنجا برده بودم مسابقه دادن. راستی من بازی هپی کیوب و لونپوس را که خودم خیلی دوست دارم با خودم آنجا برده بودم.



نفر دوم: دبیرستان غیر انتفاعی اوج

 

نفر سوم: آقای کریمی از تهران
 
 
 


جوایز برگزیدگان
 
به خلاقانه ترین رویدادهای بازی جوایز زیر تعلق می‌گیرد:

نفر اول: بسته بازیهای فکری به ارزش 200 هزارتومان.
نفر دوم: بسته بازیهای فکری به ارزش 100 هزارتومان.
نفر سوم: بسته بازیهای فکری به ارزش 50 هزارتومان.

فراخوان مسابقه