تماس با ما درباره ما
نمایشگاه سازمان برق منطقه ای
فکرانه با همکاری سازمان برق به مناسبت دهه مبارک فجر، نمایشگاه متنوع و عظیمی از بازیهای فکری را در محل این سازمان برگزارکرد.
این نمایشگاه از یک‌شنبه 12 بهمن ماه تا سه شنبه 21 ام، به مدت 9 روز، با بیش از 100 نوع بازی فکری ایرانی و خارجی در محل سازمان برق منطقه‌ای واقع در میدان ولیعصر(عج) برگزار شد.
نمایشگاه در دو بخش مختلف در راهرو طبقه اول ساختمان سازمان برپا شد.


بخش اول، بخش آموزش بود که بازیهای باز در دسترس کارمندان قرار گرفتند و مربی فکرانه آنها را آموزش می‌داد و حاضران می‌توانستند مشغول بازی شوند.بخش دوم، بخش فروش بازیها بود. بعد از آشنایی با هر بازی و تمایل به خرید آن، بازدیدکنندگان می‌توانستند از این بخش، بازی مورد نظر خود را با تخفیف ویژه خریداری کنند.
این نمایشگاه با استقبال بسیار خوب کارمندان این مجموعه رو به رو شد.
 
دوازدهمین دوره نمایشگاه یادیارمهربان
دوازدهمین دوره‌ی نمایشگاه «یاد یار مهربان» یکم تا هفتم بهمن ماه 1393برگزار شد. نمایشگاه «یاد یار مهربان» به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و توسط مؤسسه‌ی نشر شهر از سال 1382 هرساله برگزار می‌شود. این نمایشگاه هرساله با اهدای بن خرید کتاب به مدرسه‌های شهر تهران در راستای تجهیز کتابخانه‌های مدارس به ایجاد رونق و نشاط علمی در مدارس، ارزش گذاری به علم و معرفت و ارتقای بار علمی دانش‌آموزان کمک می‌کند.
در این نمایشگاه درکنار بیش از 400 ناشر با 20 هزار عنوان کتاب، غرفه‌های دیگری نیر در این نمایشگاه حضور داشتند که یکی از این غرفه‌ها،غرفه موسسه فکرانه بود.


غرفه فکرانه در این نمایشگاه از سه بخش تشکیل شده بود:
بخش اول معرفی کارگاه تربیت مربی خلاقیت و بازی فکری: این بخش با هدف شناسایی و استفاده از ظرفیت بازی در محیط های آموزشی و مدارس به دبیران و مسئولین آموزشی مدارس طراحی شده بود. افراد با مراجعه به این بخش ضمن آشنایی با قالبهای مختلف برگزاری رویداد با استفاده از بازی در محیط آموزشی‌اشان می‌توانستند در کارگاه‌های پرورش خلاقیت ثبت نام کنند.
بخش دوم آموزش و مسابقه : در این بخش مراجعین و مسئولین مدارس ضمن بازی با بازیهای مختلف و آشنایی با انواع بازیهای فکری به صورت انتخابی در مسابقه یکی از بازیها شرکت می‌کردند.
بخش سوم ثبت نام در طرح رایگان تجهیز اتاق بازی دبیران و فروشگاه بازیها : در این بخش مسئولین مدارس مختلف در قالب تجهیز اتاق دبیران ثبت نام کرده و رسید ثبت نام در این طرح را دریافت کردند. در این نمایشگاه که از دوم تا هفتم بهمن ماه برگزار شد بیش از 200 مدرسه در طرح هدیه تجهیز اتاق دبیران به بازی فکری شرکت نموده و بسیاری از مدارس بازی های فکری مورد نیاز خود را از فروشگاه فکرانه خریداری نمودند. 
نمایشگاه بازیهای فکری- آذر 93

نمایشگاه بازیهای فکری- آذر 93
موسسه فکرانه، به مدت 2 روز در آذرماه 93 در مدرسه راهنمایی خاتم النبیین، نمایشگاه بازیهای فکری را برپا داشت. در این نمایشگاه ضمن آموزش بیش از 10 بازی، امکان خرید هم برای دانش آموزان و اولیای مدرسه فراهم بود. این نمایشگاه با استقبال زیاد دانش آموزان و مدرسه مواجه شد.
درضمن قرار شد در گام بعدی اتاق دبیران این مدرسه توسط موسسه فکرانه، به بازیهای فکری تجهیز شود.