تماس با ما درباره ما
جمع های خانوادگی
با یک کل‌ کل خانوادگی چطورید؟ فکر می‌کنید شما استراتژی قویتری طراحی می‌کنید یا پدرتان؟ دوست دارید با بچه‌های فامیل یک لیگ ترتیب بدهید؟
ما در همه این زمینه‌ها حامی شما هستیم. پیشنهادهای حکایتی فکرانه برای شما:

فرزند پروری به سبک بازی
بازی به عنوان نیاز طبیعی کودکان نقش اساسی در رشد جسمانی، اجتماعی و شناختی آن‌ها دارد. همچنین بازی و بازی کردن شرایطی را فراهم می‌کند که کودک استعداهای پنهانش را شکوفا کند. از آنجا انتخاب بازی مناسب و با کیفیت برای والدین کودکان همواره مسئله مهمی به شمار می‌آمده است فکرانه با بسته تربیتی بازیهای فکری که برای سنین مختلف رشد کودکان آماده شده است آماده است تا پدر، مادر، پدر بزرگر و مادربزرگ ها را در امر خطیر تربیت یاری نماید.

شام ایرانی به صرف بازی
مهمانی شام و جمع‌های خانودگی و دوستانه در برنامه هفتگی ما ایرانی‌ها جایگاه مشخصی دارد موسسه فکرانه برای جذاب کردن و گرم و پرشورتر کردن مهمانی شما بسته مهمانی‌ را به شما پیشنهاد می‌کند با تهیه کردن بازیهای متنوع این بسته می‌توانید هم کودکانی که معمولا در مهمانی‌ها حوصله‌اشان سر می‌رود را مشغول بازی کنید و هم برای دوستان و اقوام علاوه بر اشنایی با بازیهای جدید خاطره یک مهمانی پر هیجان را رقم بزنید. شما حتی می‌توانید آشنایانتان را یک بعد از ظهر دعوت کنید و از آن‌ها با بازی‌های مختلف پذیرایی کنید!

جشن تولد به صرف بازی
روز تولد در هر سنی برای افراد یک روز خاص و ویژه است به همین دلیل افراد برای مراسم جشن تولد خودشان و عزیزانشان به دنبال ایده‌ها و طرحهای جدید هستند. بازی و شادی کردن از مشخصه‌های جشنهای تولد است. خانواده‌ها می‌توانند برای لذت‌بخشتر کردن این مراسم برای فرزندان، دوستان و آشنایانشان از بازیهای پر شور و هیجانی که موسسه فکرانه برای این مراسم پیشنهاد می‌کند استفاده کنند و شادی و هیجان را در کنار عزیزانشان تجربه کنند.

نوه داری به سبک بازی
زندگی شهری و همزمان سر کار رفتن پدرها و مادرها باعث شده تا خانواده‌ها بیش از گذشته کودکانشان را به پدر بزرگ و مادربزرگها بسپارند. اما این موضوع در کنار لذت‌بخش بودن برای بزرگترهای خانواده خالی از دردسر هم نیست چون کودکان نیاز به بازی و سرگرمی دارند و ممکن است با سر رفتن حوصله‌اشان موجب ناراحت کردن پدر بزرگها و مادربزرگها ‌شوند. اما اگر این عزیزان مجهز به بازیهای مختلفی باشند نه تنها نوه‌ی دوستنی‌اشان را سرگرم می‌کنند بلکه با آشنایی با این بازیها خودشان نیز از بازی کردن لذت زیادی می‌برند.


تماس با ما
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از خدمات فکرانه با شماره‌ زیر تماس بگیرید و یا به این نشانی ایمیل بزنید: 
info@fekraneh.ir
شماره تماس: 22630911

لینک‌های مرتبط

فراخوان مسابقه بهترین رویداد بازی
فکرانه از تمامی افرادی که تجربه برگزاری رویداد با محوریت بازی (با موضوعات مختلف مسابقه‌ای، تفریحی و...) در مکان‌های مختلف (خانه، مدرسه، محل کار و...) را دارند، دعوت می‌کند که گزارش تصویری (عکس) این تجربه‌ها و خاطرات به یادماندنی را با ما به اشتراک بگذارند تا از بین آن‌ها به بهترین (از جهت خلاقیت در نوع و محتوای رویداد و نه تکنیک عکاسی) جوایزی اهدا شود.

البته لازم است که برای مفهوم بودن محتوای رویداد شما، عکس‌ها از حداقل معیارهای کیفی برخوردار باشد.

منتظر گزارش‌های تصویری شما هستیم.

نشانی ایمیل:info@fekraneh.ir