تماس با ما درباره ما
بازیهای مناسب سفر:
اگر خانوادگی سفر می‌کنید و تعدادتان بیش از سه نفر است، بهتر است از بازیهای سرگرم‌کننده گروهی انتخاب کنید و همراه تان ببرید. بازیهایی که هم جای زیادی اشغال نمی‌کنند و هم به فضای زیادی برای بازی نیاز ندارند. حتی برخی بازیهای یک نفره جمع و جور هم برای سفر مناسب هستند. اگر خواستید که یکنفره بازی می‌کنید اگر نه با همفکری همسفرهایتان.
پیشنهاد ما: جنگا، هرم لونپوس، سفید و سیاه، نیکیماک، استوژیت یا گمانه، رامودیس، توتی فروتی، فیش فیش.
 
 بازی دو نفره اتللو، نسخه سفری هم برای همراهی در سفر بسیار گزینه خوبی است.
بازیهای مناسب مهمانی:

بازیهای مناسب مهمانی هم از جهتی با بازیهای سفر اشتراک دارند. چرا که بهتر است از بین بازیهای گروهی انتخاب شوند اما در این مورد محدودیت جا و فضا کمتر است و دستمان برای انتخاب بازتر می‌شود. برای مهمانی‌ها دو گروه بازی پیشنهاد می‌دهیم. اول برای کوچکترها یعنی گروه سنی پیش دبستانی و دبستان و بعد برای بزرگترها. چون اول لازم است سر کوچکترها گرم شود تا بعد بزرگترها هم بازی برسند!

پیشنهاد برای کودکان: نجات شاهزاده، قصر رویاها، رنگها، دومینو، هپی کیوب، رنگارنگ.

پیشنهاد برای بزرگترها: اتللو، ابلون، مسیرمتصل، رامودیس، نیکیماک.
بازیهای مناسب سیزده بدر:
اگر قرار است سیزده بدر را در یک جمع خانوادگی یا دوستانه در فضای باز و دامان طبیعت سپری کنید، خیلی خوب است که اول سراغ بازیهای حرکتی مثل بدمینتون، پینگ پونگ، والیبال و... بروید. اما پس از صرف ناهار ، دیگر انجام چنین بازیهایی در توان کسی نیست! البته توقعی هم نداریم. اینجاست که همه به دنبال سرگرمیهایی هستند که نیاز به جا به جایی چندانی نداشته باشد. و همچنین لازم نباشد که همه افراد حاضر را از اینطرف و آنطرف یکجا جمع کرد. بازیهای دو نفره در این مواقع انتخابهای خوبی هستند. بازیهایی که قطعات آنها نیز به خاطر حضور در فضای باز، کمتر آسیب پذیر است.
بازیهای پیشنهادی ما برای سیزده بدر: اتللو، ابلون، پنتاگو، دالیز یا کوریدور.



مسابقه عید فکرانه
 
اگر تعطیلات نوروز، در هر یک از موقعیتهای بالا و مانند آن، مشغول تفریح و گذران وقت‌تان با بازیهای فکری شدید، از آن لحظه‌ها عکس گرفته و برای ما ایمیل کنید. اگر آن عکسها را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتید، یک #فکرانه هم به آن اضافه کنید. بعد از پایان تعطیلات نوروز، تمامی این عکسها بررسی می‌شوند و از طرف فکرانه هدایای ویژه‌ای به شما تعلق می‌گیرد.

نوروزتان شاد و پرانرژی

عیدی
بعد از طرح پیشنهادهای قبلی، این پیشنهاد دیگر خیلی دور از ذهن نیست. بازیهای فکری به خاطر تنوع و گستردگی‌شان، انتخاب بسیار خوبی برای عیدی هستند که نه فقط بچه‌ها بلکه بزرگترها را هم خوشحال می‌کند. شما می‌توانید با هر بودجه‌ای به هر کسی که می‌خواهید بازی فکری عیدی بدهید.