تماس با ما درباره ما
بازی های فکری

برای عرضه خدمات بهتر، فکرانه محصولات سایر تولیدکنندگان را نیز در سبد کالایی خود قرار داده است. این کالاها، متناسب با طیف گسترده ای از افراد در گروه های سنی و برای استفاده در موقعیت های بسیار متنوعی انتخاب شده است.

همکاران ما در فکرانه برای راهنمایی و مشاوره برای انتخاب بازی متناسب با نیازهای مخاطبانشان، از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند.

بازی های تولیدکنندگانی نظیر هوپا، چوبین، تک توی، فکرآذین، بازی تا، تک توی، پندار نیک، بازی با مغناطیس، نهالک و ... در سبد کالایی فکرانه قرار دارند که انتخاب گسترده ای را به مخاطبان تقدیم می کند. با فکرانه در تماس باشید... 

هوپا
شرکت تولید کننده بازی‌های فکری "هوپا" با هدف رشد خلاقیت و ابتکار از طریق توسعه‌ی بازی‌های فکری، در این عرصه فعالیت‌ می‌کند. بازی‌های متنوع هوپا، از طریق کند و کاو ذهنی و به کارگیری قدرت تخیل، موجب پرورش خلاقیت افراد در سنین مختلف می‌شود. این شرکت بیش از 10 بازی متنوع را تولید کرده و گسترش داده است.
محصولات هوپا
چوبین
شرکت سرگرمی‌های رشد آفرین چوبین با تمرکز بر حوزه بازی‌های فکری برای کودکان، تولیدات متعددی در این زمینه داشته است. این شرکت با تاکید بر تولید بازی با مواد اولیه سالم و طبیعی برای کودکان، به ساخت بازی‌های چوبی با کیفیت و قیمتی مناسب نموده است.
محصولات چوبین
بازی تا
گروه تولیدی بازی تا و کانگورو، با هدف ارائه خدمات آموزشی و کمک آموزشی و سرگرمی، فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده است. کلیه محصولات این شرکت به تایید شورای نظارت بر اسباب بازی و بعضی نیز به تائید سازمان تکنولوژی آموزشی، آموزش و پرورش رسیده است.
محصولات بازی تا
فکرآذین
فکرآذین کار خود را با تولید شطرنجهای مغناطیسی آغاز کرد و تا امروز بیش از 30 محصول متنوع از انواع بازیهای فکری را تولید می‎کند. سازوبازها، هزارسازه‌ها و هزارخانه‌ها از محصولات پرفروش و معروف این شرکت هستند.
بیشتر بخوانید
رانی پارک
گروه تولیدی رانی پارک با 18نوع بازی مختلف از نوع رانی پارک، در عرصه تولید بازی‌های فکری فعال است.رانی پارک ها، بازی‌های کارتی و تک نفره هستند که معماهای آن در 4 سطح مختلف (از آسان تا سخت) طبقه بندی شده و به همین خاطر طیف وسیعی از گروه‌های سنی می‌توانند مخاطب آن باشند.
محصولات رانی پارک
پرشان پارس مدیا
پرشان پارس مدیا، شرکت تولیدی بازی‌های فکری است که در سال‌های فعالیت خود در این عرصه ، ده‌ها بازی‌ موفق جهانی را با کیفیت بالایی بازتولید کرده است. در بین محصولات این شرکت، انواع بازی‌های استراتژی و کمک آموزشی خوب و کارایی به چشم می‌خورد.
محصولات پرشان پارس مدیا
آوای باران
موسسه فرهنگی و هنری آوای باران، موسسه ای است که به صورت خصوصی در حوزه آموزش خانواده ها و مراکز پیش دبستانی و دبستانی فعالیت کرده و با برگزاری کلاسها، دوره ها،نمایشگاه ها، ارائه محصولات تخصصی کودک، راه اندازی باشگاه بازی کودکان و نوجوانان، ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی به خانواده ها و مراکز، بهره گیری از متخصصین دانشگاهی، توسعه فعالیت های پژوهشی در حوزه آموزش کودکان و نوجوان و... توانسته گامهایی موثر و بلند در پیشرفت و توسعه فرهنگ آموزش پیش دبستانی بردارد.
بیشتر بخوانید
میدامان
شرکت میدامان پارس از سال 1390 کار خود را با تولید یک نوع محصول به نام بلوک‌های چوبی آغاز کرد و سپس به تولید محصولات دیگر آموزشی برای کودکان مشغول شد. بازی‌های میدامان ساختی چوبی دارند و برای بازی کودکان وهمچنین افزایش خلاقیت، تمرکز و دیگر توانمندی‌های آن‌ها کارا و مفید هستند.
محصولات میدامان
ایپکا
گروه کارخانجات صنعتی ایران پتک پس از 20 سال تجربه در ساخت ابزارآلات صنعتی از سال 1385 اقدام به تشکیل زیر شاخه‌ای با عنوان "ایپکا" (گروه ابزارآلات آموزشی شرکت ایران پتک) نمود. ایپکا فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه ابزارآلات، تجهیزات، وسائل و بازیهای آموزشی برای تمام گروههای سنی آغاز کرده است.
محصولات ایپکا
اوریمان
مرکز تخصصی اوریگامی اوریمان متشکل از متخصصان و فعالان رشته اوریگامی می¬ باشد که فعالیت خود را به صورت تخصصی از پاییز سال ۸۷ آغاز نموده .این مرکز با ارائه¬ ی مقالات در مجلات و کنفرانس¬های معتبر علمی و همچنین با اشاعه علم-هنر اوریگامی در مراکز آموزشی و علمی به فعالیت خود ادامه داده است.
محصولات اوریمان
بهار
این مجموعه شامل تعداد زیادی بازی‌های معمایی تک نفره و تعداد اندکی هم بازی‌های دو نفره استراتژیک است.
محصولات بهار
بازی با مغناطیس
:قطعات مگنت در طرحها و شکلهای متنوع با خاصیت آهن‌ربایی، پنجره‌ای به سوی بی‌نهایت را به روی کودکان باز کرده است. کودکان با استفاده از قطعات مگنت که در بسته‌بندیهای متنوع عرضه شده است، می‌توان اشکال متنوعی ساخت از برج ایفل گرفته تا جرثقیل!
بیشتر بخوانید
نشرعسل
عسل نشر دارای بیش از 120 محصول علمی و آموزشی می باشد که هریک با دقت تمام انتخاب و طراحی شده است تا مناسب گروه سنی مربوط به خود باشد. انتشارات عسل نشر در سال 1374 با هدف ایجاد تحولی اساسی در حوزه کتاب کودک و نوجوان و جلب نظر آنان در جهت ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی شروع به کار کرد.
بیشتر بخوانید
'گیگامیک
شرکت فرانسوی گیگامیک(Gigamic) بیش از 20 سال است که در زمینه تولید بازی‌های فکری صفحه‌ای فعال هستند. بیشتر بازی‌های این مجموعه با کیفیت خوب و از چوب ساخته می‌شوند. انواع بازی‌های گیگامیک به بیش از 45 کشور جهان صادر می‌شوند.
محصولات گیگامیک
'اسمارت
شرکت اسمارت (Smart)، یک مجموعه تخصصی تولید بازی‌های فکری تک نفره است. این کمپانی بلژیکی انواع بازی‌های تک نفره، از معما تا پازل را طراحی می‌کند. اسمارت، بیش از 50 نوع بازی متفاوت دارد که برای گروه‌های سنی مختلف از کودکان 4 ساله تا بزرگسالان 99 ساله مناسب است.
محصولات اسمارت
با فرزندان
بازی‌ها و لوازم آموزشی بافرزندان از شروع فعالیت خود – در سال 1367 – با این فکر تولید شده‌اند که اسباب‌بازی فقط وسیله‌ای برای سرگرم کردن کودکان نیست. بلکه باید در دل بازی‌های خوشایند و جذابِ خود، باعث پرورش فکر،رشد خلاقیت، تحریک و توسعه‌ی تخیل کودک شود. «از نوزادی تا نوجوانی بافرزندان شما هستیم»
بیشتر بخوانید