تماس با ما درباره ما
رویداد دانشگاه شهید رجایی
انجمن علمی فیزیک دانشگاه شهید رجایی به مناسبت هفته جهانی علم، اقدام به برگزاری نمایشگاه به مدت 3 روز (از تاریخ 17/8/93 الی 19/8/93 ) در این دانشگاه کرد.
دانشجویان این دانشگاه با هدف گرامی داشت هفته جهانی علم، از انجمن‌های علمی فیزیک و کارآفرینی چند دانشگاه، به منظور نمایش دستاوردهای علمی‌یشان دعوت کرده و غرفه‌هایی را به آن‌ها اختصاص داده بودند. در کنار این‌ها غرفه‌ای را به بازی‌های فکری اختصاص داده بودند که حامی برپایی این غرفه موسسه فکرانه بود. فکرانه علاوه بر ارائه بازی‌ها، محتوای اجرایی و سبک اداره غرفه را در اختیار برگزار کننده گذاشت.
 
حضورغرفه بازی‌های فکری، فضایی سراسر نشاط و هیجان را در نمایشگاه به ارمغان آورده بود. شرکت کنندگان با مراجعه به این غرفه علاوه بر آشنایی با بازی‌های متنوع فکری و امکان خرید آن‌ها می‌توانستند در مسابقاتی که در نظر گرفته شده بود نیز شرکت کنند. برنامه‌های مختلف این غرفه شامل:
آموزش بازی‌ها:
8 بازی برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده بود که کارشناسان بازی در این غرفه آن‌ها را به مراجعه کنندگان آموزش می‌دادند. بازی‌ها شامل: سیاره هیولاها، دفاع از شهر(Rider)، فرودگاه، رنگارنگ، سفید و سیاه(bendit)، راز مومیایی(Mummy Mystery)، قایم موشک (Hide & Seak) و آنتی ویروس .
   
   
مسابقه:
دانشجویان( در مقاطع مختلف)، اساتید و حتی دیگر غرفه داران با شرکت در این مسابقه با بازی‌های مختلف آشنا می‌شدند و پس از آن با پر کردن فرم‌های ثبت نام، در مسابقه شرکت می‌کردند. در این قسمت برای هر بازی چالش‌هایی آماده شده بود که شرکت کنندگان با در دست داشتن چالش ویژه هر بازی پس از موفقیت در رسیدن به راه حل چالش، مهر گذراندن آن مرحله را از کارشناسان بازی دریافت می‌کردند. در قسمت مسابقه به شرکت کنندگان این امکان داده می‌شد که برای موفقیت در مسابقه از هشت بازی ارائه شده بر چالش‌های شش بازی فائق آمده.
بازی آزاد:
در این بخش از غرفه بازی‌های ابلون، اتللو و پنتاگو به منظور استفاده عموم قرار داده شده بود و مراجعه کنندگان در این قسمت به انجام بازی با این بازی‌ها مشغول بودند.
اهدای جوایز:
پس از گذراندن 6 مرحله مختلف و دریافت مهر تایید هر بازی توسط مسئولان غرفه به شرکت کنندگان جایزه‌ای به انتخاب خودشان، از بین جوایز در نظر گرفته شده، اعطا می‌شد. بازی‌های در نظر گرفته شده شامل: اتللو مقدماتی، هپی کیوب و لونپوس بود.


فراخوان مسابقه بهترین رویداد
 
فکرانه از تمامی افرادی که تجربه برگزاری رویداد با محوریت بازی (با موضوعات مختلف مسابقه‌ای، تفریحی و...) در مکان‌های مختلف (خانه، مدرسه، محل کار و...) را دارند، دعوت می‌کند که گزارش تصویری (عکس) این تجربه‌ها و خاطرات به یادماندنی را با ما به اشتراک بگذارند تا از بین آن‌ها به بهترین (از جهت خلاقیت در نوع و محتوای رویداد و نه تکنیک عکاسی) جوایزی اهدا شود.

البته لازم است که برای مفهوم بودن محتوای رویداد شما، عکس‌ها از حداقل معیارهای کیفی برخوردار باشد و توضیحات مختصری را ضمیمه کنید.

منتظر گزارش‌های تصویری شما هستیم.

نشانی ایمیل:info@fekraneh.ir

چکیده رویداد
برگزارکننده:
انجمن علمی دانشگاه شهیدرجایی
حامی:
 فکرانه
زمان و مکان برگزاری:
 17
تا
 19
آبان در محل دانشگاه شهید رجایی
بازی‌ها:
 
آنتی‌ویروس، دفاع از شهر، رازمومیایی، رنگارنگ، سفید و سیاه، سیاره هیولاها، فرودگاه، قایم موشک، مرغها در مزرعه


صندوق دریافت نظرات درباره رویداد
 
پر کردن فیلد ستاره دار الزامی است.
 
 
 
فقط فایل با فرمت .jpg .jpeg .png .Xlsx .Xls .Doc .Pdf .Docx .Zipحداکثر حجم فایل ها 500 کیلوبایت می باشد