تماس با ما درباره ما

سازمان‌های اجتماعی
شهرداری‌ها و تمامی سازمانهای عمومی که وظیفه‌ای در راستای ایجاد فرصتهای سرگرمی و شادی برای عموم دارند، می‎توانند برای برگزاری جشنها، فستیوالها و .... با ما در تماس باشند. فکرانه به شیوه‌های مختلف و خلاقه‌ای آماده حضور در این مراسم است.

برگزاری نمایشگاه
مسئولین فضاهای عمومی سطح شهر به مناسبتهای مختلف اعم از نمایشگاه‌های فصلی و نمایشگاه‌های مناسبتی اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های مختلفی می‌کنند. یکی از غرفه‌هایی که می‌تواند حضور ثابت و همیشگی‌ای در نمایشگاه‌ها داشته باشد، غرفه‌ بازیهای فکری است. بازیهای فکری برای خانواده‌هایی که از این نمایشگاه‌ها بازدید می‌کنند و فرزندانشان جذالیت زیادی دارند به همین خاطرحضور غرفه‌ی بازیهای فکری در نمایشگاه‌ها به بالا رفتن انرژی در محیط نمایشگاه و پرفروش‌ کردن محیط نمایشگاه کمک به سزایی می‌کند.

برگزاری کلاسها و دوره‌های پرورش مربی خلاقیت
بازیهای فکری یکی از ابزارهای اساسی افزایش خلاقیت و قدرت تفکر هستند. موسسه فکرانه در نظر دارد کارگاه‌های افزایش خلاقیت برگزار کند و در این کارگاه‌ها علاوه بر توضیح و تعریف خلاقیت، نحوه بالا بردن خلاقیت با استفاده از بازیهای فکری را نیز به شرکت کنندگان آموزش می‌دهد . شرکت‌کنندگان پس از گذراندن این دوره توانایی برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی به صورت مجزا در محل فرهنگسرا یا حوزه فعالیت خودشان را دارند.

برگزاری لیگ مسابقات
سازمانهای اجتماعی(ارگانهای عمومی سطح شهر) با برگزاری مسابقات مختلف می‌توانند مراجعه‌‌کنندگان بیشتری را به فعالیتهای خود جذب کنند و شادی و هیجان را به مخاطبینشان هدیه دهند. برای برگزاری این رویداد ابتدا بازیها را به شرکت کنندگان آموزش می‌دهیم و پس از گروه‌بندی شرکت‌کنندگان و فراهم کردن بازیها به تعداد شرکت کنندگان مسابقات را برگزار می‌کنیم. یکی از جذاب‌ترین انواع مسابقات، لیگ مسابقات بازی است که می‌توان این مسابقه را بین شرکت‌کنندگان در دوره‌های مختلف فرهنگسرا یا ارگانهای شهری دیگر برگزار کرد.

اتاق بازی
اتاق بازی، اتاقی است که مسئول آن به اعضایی که در آن مجموعه( هریک از ارگانهای عمومی سطح شهر) ثبت نام کرده‌اند در زمان مشخص بازی امانت می‌دهد. امانت دادن بازیها به اعضا و مراجعه کنندگان به ترویج استفاده از مزایای بازیهای فکری و افزایش استقبال مراجعه کنندگان از سازمان اجتماعی نیز کمک می‌کند.

دوره های تربیت مربی بازی
سازمانهای اجتماعی با برگزاری دوره‌های تربیت مربی بازی و شرکت کردن در دوره‌های تربیت مربی که موسسه فکرانه برگزار می‌کند می‌توانند به برگزاری بهتر دوره‌های افزایش خلاقیت و قدرت تفکر و همچنین برگزاری رویداد با محوریت بازی کمک زیادی کنند.

بسته جوایز
این رویداد شامل بسته‌ای(فرضی یا واقعی) است که در آن انواع بازیهای فکری متناسب با سنین مختلف وجود دارد. سازمانهای اجتماعی از جوایز این بسته می‌توانند برای برگزیدگان مسابقات و یا دانش‌آموختگان دوره‌های مختلف استفاده کنند.

روز جهانی بازی در کتابخانه
این جشن یک جشن جهانی است و در آن کتابخانه شما در کنار کتابخانه‌های سراسرجهان شرکت قرار می‌گیرد. این جشن منعطف‌ترین شرایط ورود را دارد، تنها کافی است که در تاریخ تعیین شده (15 نوامبر) ، هر کتابخانه فعالیت‌هایی با محوریت بازی در کتابخانه خود داشته باشد.موسسه فکرانه برای ویژه شدن فعالیت کتابخانه شما همراه شماست. بازیها و ایده‌های متنوع برای برگزاری رویداد متناسب شرایط کتابخانه شما. برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه فرمایید.


تماس با ما
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از خدمات فکرانه با شماره‌ زیر تماس بگیرید و یا به این نشانی ایمیل بزنید: 
info@fekraneh.ir
شماره تماس: 22630911

لینک‌های مرتبط

فراخوان مسابقه بهترین رویداد بازی
فکرانه از تمامی افرادی که تجربه برگزاری رویداد با محوریت بازی (با موضوعات مختلف مسابقه‌ای، تفریحی و...) در مکان‌های مختلف (خانه، مدرسه، محل کار و...) را دارند، دعوت می‌کند که گزارش تصویری (عکس) این تجربه‌ها و خاطرات به یادماندنی را با ما به اشتراک بگذارند تا از بین آن‌ها به بهترین (از جهت خلاقیت در نوع و محتوای رویداد و نه تکنیک عکاسی) جوایزی اهدا شود.

البته لازم است که برای مفهوم بودن محتوای رویداد شما، عکس‌ها از حداقل معیارهای کیفی برخوردار باشد.

منتظر گزارش‌های تصویری شما هستیم.

نشانی ایمیل:info@fekraneh.ir