تماس با ما درباره ما

شادی را هدیه دهیم
نهادهای خیریه و حمایتی

نهادهای خیریه- امروزه موسسات خیریه خصوصی و نیمه‌خصوصی برای جلب حمایتهای مردمی از شیوه‌های مختلف برگزاری بازارچه غذا، صنایع دستی و... استفاده می‌کنند که اغلب ما حداقل یکبار سری به یکی از آنها زده‌ایم و با فضای کارشان آشنا هستیم. پیشنهاد فکرانه در همین راستا، برگزاری رویدادهای خیریه با محوریت بازی فکری است که بسیار جدید و نوآورانه است و همچنین می‌توان جلوه‌ها و قالبهای متنوعی به آن بخشید.

نهادهای حمایتی- در سراسر کشور پهناورمان ایران، کودکان و نوجوانان زیادی مشغول تحصیل در مقاطع مختلف هستند که بسیاری از آنها از حداقل امکانات آموزشی استفاده می‌کنند و مدارس آنها ظرفیت کافی برای آموزش و پرورش مناسب و استاندارد آنها را ندارد. فکرانه بسیار علاقه‌مند است که در این مدارس حضور پیدا کرده و برای دانش‌آموزان آن کارگاه‌های بازی فکری برگزار کند تا کمک کوچکی باشد در راستای آموزش مناسب و نوین به دانش‌آموزان و همچنین سرگرم کردن آنها.
پیشنهادهای فکرانه برای این نهادها:

تجهیز اتاق بازی
این قالب ویژه‌ی مراکز خیریه‌ایی است که در مرکز خود شرایطی برای حضور فرزندان افراد تحت حمایت و پوشش خود دارند. طبق این رویداد اتاقی در مرکز خیریه در نظر گرفته می‌شود و با تجهیز آن به انواع بازیهای فکری، آموزشهای لازم به کودکان داده می‌شود و مشغول بازی می‌شوند.

قفسه بازی
این قالب شامل یک قفسه حاوی انواع بازیهای مختلف متناسب با گروه‌های سنی مختلفدر موسسه خیریه است که برای امانت دادن بازیها به خانواده‌های تحت پوشش و کودکانشان تعبیه می‌شود. این قالب می‌تواند تجربه‌ی بازی کردن را برای خانواده‌های کم بضاعت رقم بزند همچنین بازی کردن با بازی‌های فکری به افزایش تمرکز و حافظه کودکان کمک بسزایی می‌کند. در ضمن می‌توان این قالب را با قالب بسته جوایز تلفیق کرد.

بسته جوایز
این قالب شامل بسته یا کمدی از بازیهای مختلف با تنوع سنی و قیمتی برای کودکان خانواده‌های تحت پوشش است که مسئول موسسه به عنوان هدیه یا جایزه برای مناسبتهای مختلف، تعبیه شده است. از این بازیها می‌توان به عنوان عامل مشوق پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان استفاده کرد.

اردوی بازی
این قالب شامل برگزاری یک اردوی تفریحی توسط مدیر و مربیان موسسه در داخل مجتمع یا بیرون از مجتمع و به صورت اردوی درون شهری است که یک روز یا بیشتر طول می‌کشد. در طی این رویداد بازیهای مختلفی به کودکان ارائه می‌شود و پس از آموزش به بازی کردن به آن‌ها می‌پردازند.


تماس با ما
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از خدمات فکرانه با شماره‌ زیر تماس بگیرید و یا به این نشانی ایمیل بزنید: 
info@fekraneh.ir
شماره تماس: 22630911

لینک‌های مرتبط

فراخوان مسابقه بهترین رویداد بازی
فکرانه از تمامی افرادی که تجربه برگزاری رویداد با محوریت بازی (با موضوعات مختلف مسابقه‌ای، تفریحی و...) در مکان‌های مختلف (خانه، مدرسه، محل کار و...) را دارند، دعوت می‌کند که گزارش تصویری (عکس) این تجربه‌ها و خاطرات به یادماندنی را با ما به اشتراک بگذارند تا از بین آن‌ها به بهترین (از جهت خلاقیت در نوع و محتوای رویداد و نه تکنیک عکاسی) جوایزی اهدا شود.

البته لازم است که برای مفهوم بودن محتوای رویداد شما، عکس‌ها از حداقل معیارهای کیفی برخوردار باشد.

منتظر گزارش‌های تصویری شما هستیم.

نشانی ایمیل:info@fekraneh.ir