تماس با ما درباره ما
موسسه فرهنگی فکرانه به عنوان مرجع بازی های فکری و آموزشی در ایران، با توجه به استقبال و تقاضی افراد و سازمان های مختلف مبنی بر برگزاری دوره های آموزشی با محوریت بازی، به منظور توانمند سازی افراد در زمینه برگزاری رویداد، کارگاه آموزشی Toy Expert را برای استفاده علاقه مندان و مربیان طراحی نموده است.
toy expert نشانی است که از سوی موسسه فرهنگی فکرانه به افرادی که کارگاه تربیت مربی بازی را با موفقیت سپری نمایند اهداء می‌شود.. نشان Toy Expert دارای سه سطح A، B، C می باشد. به تمامی شرکت کنندگان در کارگاه که با موفقیت دوره را سپری نمایند، گواهی ویژه توی اکسپرت از سوی فکرانه اهداء خواهد شد. دارندگان این نشان از چتر حمایتی و تسهیلات فکرانه جهت برگزاری رویداد بهره مند می‌شوند که در زیر به آن‌ها اشاره شده است:
1. اسامی دارندگان نشان Toy Expert به باشگاه مربیان فکرانه اضافه شده و بعنوان افراد دارای صلاحیت، توانمند و مجری در زمینه برگزاری رویداد به مدارس، نهاد ها و سازمان های مختلف جهت برگزاریرویداد معرفی خواهند شد.
2. برخورداری از مزایای تخفیف ویژه افراد عضو باشگاه مربیان فکرانه
3. دریافت حق الزحمه و پورسانت بابت اجرای رویداد مطابق دستورالعمل و استانداردهای تعریف شده در برگزاری رویداد از سوی فکرانه.
4. افرادی که این دوره را گذرانده باشند می‌توانند در عرصه های مختلف به برگزاری رویداد با محوریت بازی پرداخته و از منافع مادی و غیر مادی رویداد بهره‌مند گردند که در این مسیر فکرانه مشاور و حامی آنها خواهد بود.
5. بعنوان همکار فکرانه در رویداد های بزرگی که به مجری گری خود فکرانه در طول سال برگزار می‌شود از توانمندی و مشارکت این افراد استفاده خواهد شد.
برای مطالعه گزارش اولین جلسه کارگاه کلیک کنید.
 
 دوره کارگاه توی اکسپرت (مربی خلاقیت)

 فکرانه با همکاری مجتمع آموزشی نوید صالحین برگزار می‌کند:


نام دوره
تاریخ برگزاری
 ساعت
 محل برگزاری
هزینه
کارگاه مربی خلاقیت (سطح C)
28 و 29 بهمن ماه
 14 تا 19
 مجتمع آموزشی نوید صالحین
30 هزارتومان


علاقه‌مندان بازیهای فکری می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کارگاه با دفتر مرکزی فکرانه به شماره 22630911 تماس بگیرند.

نشانی محل برگزاری کارگاه: تهران، خیابان شیخ بهایی جنوبی، شهرک والفجر، ضلع جنوبی ایرانشناسی، مجتمع آموزشی نوید صالحین.

به شرکت کنندگان در این دوره با تایید مربی، گواهینامه Toy Expert اهدا خواهد شد.


کارگاه‌های برگزار شده

برای مطالعه گزارش کارگاه‌ها به این صفحه بروید.

شرکت در کارگاه
 کارگاه آموزشی توی اکسپرت بصورت هفتگی هر چهارشنبه ساعت 3 الی5:30 در موسسه فکرانه برگزار می‌شود. برای ثبت نام در این دوره با شماره تلفن 22630911 تماس بگیرید.
چنانچه داوطلبین محترم از یک مجموعه و بیش از 10 نفر باشند، فکرانه می‌تواند کارگاهی اختصاصی در محل مورد نظر داوطلبین تشکیل دهد.
 

اعلام همکاری
برای تسهیل فرایند برگزاری کارگاه آموزشی Toy Expert، موسسه فکرانه آماده برگزاری این کارگاه به صورت مشترک در  محل مدارس، موسسات آموزشی، فرهنگ سراها، سرای محلات و مراکز کانون پرورش فکری جهت استفاده تمامی علاقه مندان به ویژه مربیان فعال این حوزه است.
مدیران علاقه‌مند این مراکز برای اعلام تمایل خود، با ما به شماره 22630911 تماس بگیرند.