فکرانه

در این رویداد که در فروشگاه بوکلند پالادیوم برگزار شد، مخاطبان 5 بازی منتخب را فراگرفتند و با آنها بازی کردند. به نفراتی که بیشترین امتیازات را کسب کرده بودند، جوایزی اهدا شد.
در این رویداد، خانواده فارغ التحصیلان در بخش های مختلف برنامه، بازی کردند و با موفقیت در ماموریت های در نظر گرفته شده در بازی ها، امتیاز جمع کردند. خانواده های با امتیاز بالاتر، جوایزی دریافت کردند.
در طول این جشنواره کلیه دانش آموزان پایه چهارم دبستان خاش با حضور در محل برگزاری، در قالب گروه های حدودا 20 نفره، با بازی های مختلف بازی کردند. به علاوه، مربیان آن مدارس نیز، تجربیات خود را در زمینه استفاده از بازی در فرایندهای آموزشی تبادل کردند.
در این جشنواره، که به مدت یک هفته و با حمایت شهرداری منطقه 6 تهران برگزار شد، شهروندان ضمن آشنایی با بازی های متنوع، در مسابقاتی که با محوریت بازی های منتخب برگزار می شد، شرکت کردند. به برندگان جوایزی تعلق گرفت.
در این نمایشگاه، فکرانه جدیدترین ویرایش خدمات و محصولاتی را که مدارس و واحدهای آموزشی می توانند در برنامه های آموزشی و پرورشی خود استفاده کنند، معرفی و ارائه کرد.
در این نمایشگاه، فکرانه خدمات و محصولاتی را که مدارس و واحدهای آموزشی می توانند در برنامه های آموزشی و پرورشی خود استفاده کنند، معرفی و ارائه کرد.
در بخش جنبی نمایشگاه کتاب سال 93، فکرانه در فضایی وسیع، به ارائه خدمات بازی به مراجعه کنندگان نمایشگاه کتاب اقدام کرد.
در این نمایشگاه، جدیدترین محصولات فکرانه به نمایش گذاشته شد. به علاوه، در حاشیه نمایشگاه، مسابقه بازی های فکری با محوریت محصولات فکرانه برگزار شد.
در بخش جنبی نمایشگاه کتاب سال 90، فکرانه به معرفی خدماتی که به واحدهای آموزشی در زمینه برگزاری رویدادهای بازی فکری پرداخت.
در این نمایشگاه، جدیدترین محصولات فکرانه به نمایش گذاشته شد. به علاوه، در حاشیه نمایشگاه، مسابقه بازی های فکری با محوریت محصولات فکرانه برگزار شد.
در این نمایشگاه که اولین حضور رسمی فکرانه در نمایشگاه های رسمی بود، اولین محصولات فکرانه معرفی و عرضه شد.
در این رویداد که با همکاری انجمن علمی دانشکده ریاضی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، دانشجویان بازی های فکری مختلف را از منظر مدل های ریاضی بررسی کردند.
در این رویداد، کودکان کار تحت پوشش مرکز اجتماعی منطقه 15، با بازی های فکری مختلف آشنا شدند و با آنها بازی کردند.
در این جشنواره که در دانشکده ریاضی دانشگاه زنجان برگزار شد، بازی های مختلف بازی به شرکت کنندگان معرفی شد و بازی هایی که با استفاده از الگوریتم های ریاضی قابل مدل کردن بودند، مورد توجه قرار گرفتند.
تیم های شرکت کننده در این جشنواره، ماموریت داشتند با در نظر گرفتن چارچوبهای مسابقه و در یک عملیات گروهی، با قطعات دومینو، الگو و سازه خلاقانه ای را طراحی و اجرا نمایند.
در این جشنواره دانش آموزان مدارس شرکت کننده در جشنواره، با بازی های فکری مختلف بازی کردند.
در این سمینار که با حضور نمایندگانی از واحدهای آموزشی مختلف برگزار شد، شرکت کنندگان تجربیات خود را در زمینه استفاده از بازی در فرایند آموزش تبادل کردند.
در این نمایشگاه که به مناسبت دهه فجر برگزار شد، کارکنان و کارشناسان و مدیران سازمان برق منطقه ای با بازی های فکری مختلف آشنا شدند و امکان تامین آنها با تخفیف ویژه فراهم شد.
در این جشنواره که به مناسبت شب یلدا برگزار شده بود، خانواده های شرکت کننده با بازی هایی که می توانند در جمع های خانوادگی استفاده کنند آشنا شدند و اوقات خوشی را در کنار هم به یادگار گذاشتند.
در این جشنواره خانواده های شرکت کننده، با بازی هایی که می توانند در جمع های خانوادگی استفاده کنند آشنا شدند و اوقات خوشی را در کنار هم به یادگار گذاشتند.
در این کارگاه شرکت کنندگان با بازی های مختلف آشنا شدند و در باره ایده های برگزاری رویداد همفکری کردند.
در این کارگاه شرکت کنندگان با بازی های مختلف آشنا شدند و در باره ایده های برگزاری رویداد همفکری کردند.
در این کارگاه شرکت کنندگان با بازی های مختلف آشنا شدند و در باره ایده های برگزاری رویداد همفکری کردند.
مدیران و کارمندان شرکت ملی پتروشیمی با ظرفیت های استفاده از بازی با رویکرد مدیریت منابع انسانی در سازمان ها آشنا شدند
در این سمینار تجربیات و ایده های استفاده از بازی در مراکز آموزشی برای تعدادی از مدیران مدارس کشور های آفریقایی مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت .
در این سمینار تجربیات و ایده های استفاده از بازی در مراکز آموزشی برای تعدادی از مدیران مدارس کشور عراق مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت .
یک مسابقه جذاب خانوادگی که در آن اعضای خانواده با شرکت در بازی های مختلف امتیازاتی را کسب کرده و در نهایت جوایزی دریافت می کردند.
در این جشنواره بازی حدود صد شرکت کننده در بازی های مختلف فکری و مخصوصا بازی اتللو به رقابت پرداختند.
در این مسابقه که شرکت کنندگان از شهرهای مختلف گردآمده بودند، در قالب بازی اتللو با یکدیگر رقابت کردند.
گروهی از کودکان کار در قالب یک روز بازی با تعدادی از بازی های فکری آشنا شده و با آنها بازی کردند.
در این رویداد دانش آموزان با انواع بازی های ساختنی سازه های بسیار زیبا و مهیجی ساختند.
دانش آموزان، چند بازی را یاد می گیرند و درطول ساعت کلاس، به بازی با آنها می پردازند.
ویژه برنامه و جشنواره بازی ویژه دبیران و کادر آموزشی مجموعه مدارس سلام با امکان خرید بازی های متنوع با تخفیف ویژه
طی سه جلسه، دانش آموزان شرکت کننده در کارگاه مهارت حل مکعب روبیک را پیدا کردند.
در این رویداد بازی های مختلف برای دانش آموزان معرفی شده و آموزش داده شدند.
دانش آموزان، در طول روز به چند گروه تقسیم می شوند و هر گروه، در هر ساعت، به یک بازی مشغول می شود. در پایان هر ساعت، بازی ها میان گروه ها جابجا می شود. در پایان روز، اختتامیه و اهدای جوایز صورت می پذیرد.
این رویداد به صورت زنگ بازی و برگزاری لیگ بازی اتللو و پنتاگو برگزار شد.
معرفی و نمایش بازی های مختلف به دانش آموزان
دانش آموزان در جشنواره و نمایشگاه بازی های مختلف را یاد می گیرند، به رقابت می پردازند و امکان خرید بازی با تخفیف برای آنها فراهم است.
دانش آموزان، چند بازی را یاد می گیرند و درطول ساعت کلاس، به بازی با آنها می پردازند.
دانش آموزان، چند بازی را یاد می گیرند و درطول ساعت کلاس، به بازی با آنها می پردازند علاوه بر این در قالب یک نمایشگاه امکان خرید بازی های فکری با تخفیف برای دانش آموزان فراهم شد.
مربیان مدرسه، در یک بعدازظهر، با تعدادی از بازی های فکری بازی کردند و درباره تجربه های به کارگیری از بازی های مختلف در فرایندهای آموزشی و پرورشی مدرسه، گفتگو کردند.
دانش آموزان، چند بازی را یاد می گیرند و درطول ساعت کلاس، به بازی با آنها می پردازند.
ابتدا قبلی 1 بعدی انتها