فکرانه

در این نمایشگاه که به مناسبت دهه فجر برگزار شد، کارکنان و کارشناسان و مدیران سازمان برق منطقه ای با بازی های فکری مختلف آشنا شدند و امکان تامین آنها با تخفیف ویژه فراهم شد.
در این رویداد که در فروشگاه بوکلند پالادیوم برگزار شد، مخاطبان 5 بازی منتخب را فراگرفتند و با آنها بازی کردند. به نفراتی که بیشترین امتیازات را کسب کرده بودند، جوایزی اهدا شد.
در این رویداد، خانواده فارغ التحصیلان در بخش های مختلف برنامه، بازی کردند و با موفقیت در ماموریت های در نظر گرفته شده در بازی ها، امتیاز جمع کردند. خانواده های با امتیاز بالاتر، جوایزی دریافت کردند.
در طول این جشنواره کلیه دانش آموزان پایه چهارم دبستان خاش با حضور در محل برگزاری، در قالب گروه های حدودا 20 نفره، با بازی های مختلف بازی کردند. به علاوه، مربیان آن مدارس نیز، تجربیات خود را در زمینه استفاده از بازی در فرایندهای آموزشی تبادل کردند.
در این جشنواره، که به مدت یک هفته و با حمایت شهرداری منطقه 6 تهران برگزار شد، شهروندان ضمن آشنایی با بازی های متنوع، در مسابقاتی که با محوریت بازی های منتخب برگزار می شد، شرکت کردند. به برندگان جوایزی تعلق گرفت.
در این نمایشگاه، فکرانه جدیدترین ویرایش خدمات و محصولاتی را که مدارس و واحدهای آموزشی می توانند در برنامه های آموزشی و پرورشی خود استفاده کنند، معرفی و ارائه کرد.
در این نمایشگاه، فکرانه خدمات و محصولاتی را که مدارس و واحدهای آموزشی می توانند در برنامه های آموزشی و پرورشی خود استفاده کنند، معرفی و ارائه کرد.
در بخش جنبی نمایشگاه کتاب سال 93، فکرانه در فضایی وسیع، به ارائه خدمات بازی به مراجعه کنندگان نمایشگاه کتاب اقدام کرد.
در این نمایشگاه، جدیدترین محصولات فکرانه به نمایش گذاشته شد. به علاوه، در حاشیه نمایشگاه، مسابقه بازی های فکری با محوریت محصولات فکرانه برگزار شد.
در بخش جنبی نمایشگاه کتاب سال 90، فکرانه به معرفی خدماتی که به واحدهای آموزشی در زمینه برگزاری رویدادهای بازی فکری پرداخت.
جشنواره و مسابقات بازی‌های فکری در اردیبهشت، خرداد و تیرماه 1402 در سه سطح مدرسه، شهرستان و استان یزد در حال برگزاری است.
ابتدا قبلی 1 بعدی انتها