فکرانه

 
 

 

 


پیوستن به خانواده فکرانه

ما همواره در جستجوی همکارانی پرتلاش و توانمند و مدیرانی خلاق و بلنداندیش هستیم تا سازمان مان را سرشار از امید و مهارت سازند و خانواده فکرانه را در مسیر پویایی و تعالی، همراهی و معاضدت نمایند. در این مسیر، دست همکاری به سوی همه آنهایی که در زمینه های مختلف طراحی، تحقیق و پژوهش، تولید و فن آوری، تولید محتوا، ترویج و برگزاری رویداد امور اجرایی و اداری، توان و تجربه دارند، دراز می کنیم. در این صورت، از این که رزومه خود را به ایمیل و یا آیدی فکرانه در شبکه های اجتماعی ارسال می فرمایید، سپاسگزاریم. 

در حال حاضر، فکرانه در دو موقعیت شغلی کارشناس فروش و نیز کارشناس اداری و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی اقدام به جذب همکار می نماید.


1) کارشناس فروش تلفنی

ما به دنبال کارشناس فروش خوش انگیزه ای هستیم که مسئولیت ایجاد و  توسعه روابط بلندمدت با مشتریان را بر عهده داشته باشه. به عنوان یک کارشناس تیم فروش، باید بازار و مشتریان شرکت را شناسایی کنیم، محصولات موجود در سبد کالایی را به مشتریان بالقوه ارائه دهیم، برای برآوردن نیازها و درخواست های مشتریان تلاش کنیم، به سؤالات آنها به موقع پاسخ دهیم و هدف ارائه یک تجربه مثبت به مشتری را محقق کنیم. نیازهای مشتریان را تحلیل کنیم و بهترین انتخاب ها را به آنها پیشنهاد دهیم.

در این راستا مهارت های ارتباطی و مذاکره، قدرت تحلیل بالا و علاقه به کمک کردن به بقیه برای برآوردن نیازهاشون، اهمیت زیادی پیدا میکنن..

اگر از تعامل و مذاکره و مخصوصا عمل فروش لذت می برید، نگاه بلند پروازانه ای دارید، جای شما در تیم ما خالی ست.

مهارت های مورد نیاز

  • توانایی مذاکره و متقاعد کردن مشتریان فروشگاهی برای خرید کالا
  • توانایی برخورد مناسب با مشتری و مشتری مداری
  • پیگیری منظم و دسته بندی اطلاعات


2) کارشناس تولید محتوا و امور اداری

ما در تیم تولید محتوای فکرانه به یک کارشناس خلاق امور اداری و نیز تولید محتوا نیاز داریم تا در فضایی سالم و پرانرژی همکاری خوبی با هم داشته باشیم. فضای تیم سرشار از پویایی است و داشتن روحیه کار تیمی و تعهد کاری برای ما بسیار مهم است. علاوه بر آن شما بهتر است به موارد زیر نیز مسلط باشید:


  •  اصول تولید محتوای متنی
  •  اصول سئو و بهینه سازی محتوا
  •  کپی رایتینگ
  •  کار با اینستاگرام و نیز محیط وردپرس و بارگذاری محتوا در سایت و اینستاگرام
  •  توانایی تایپ سریع


روزهای کاری: شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17/ پنجشنبه 8:30 تا 13 
    
 
 
 
فقط فایل با فرمت .jpg .jpeg .png .Xlsx .Xls .Doc .Pdf .Docx .Zip حداکثر حجم فایل ها 500 کیلوبایت می باشد