فکرانه

شیرینی دیدن لبخند بر لبان اعضای خانواده ای که به بهانه بازی با محصولات فکرانه، گرد هم می آیند و با همدیگر محبت و ملاطفت رد و بدل می کنند، انگیزه و پیش ران ایجاد و شکوفایی فکرانه است. بازی هایی که دربردارنده داستان های شگرفی است که سبب اوج گرفتن افق ادراک و تصور انسان ها می شود....
این فکر بلند و الهام بخش و امید به داشتن کشوری سربلند و پویا، کسب و کار کوچک ما را به تدریج بزرگ کرد. ایده ای که در آن، از بازی به عنوان یک ابزار پرقدرت برای پویایی بیشتر خانواده ها، استفاده می شود تا در نهایت، اجتماعی پرنشاط و توانمند داشته باشیم.

فکرانه، از اواخر دهه هشتاد، با عرضه محصول پرطرفدار و دوست داشتنی اتللو، متولد شد. به تدریج با استقبالی که از عرضه این محصول به وجود آمد، محصولات دیگر فکرانه مانند پنتاگو، ابلون و دومینو به وجود آمد و سبد محصولات فکرانه وسیع تر شد.
تجربه ما در تولید، به تدریج کامل تر شد و موفق شدیم دانش فنی و امکان درونی سازی بسیاری از فرایندهای لازم برای تولید محصول را، نظیر طراحی قطعات، قالب سازی، قطعه سازی و همینطور جعبه سازی، داخل خود فکرانه ایجاد کنیم. 

همزمان، با توجه به کاستی هایی که در زمینه توزیع و فروش محصولات بازی فکری در بازار ملاحظه کردیم، ایده ها و اقدامات خلاقانه ای را در زمینه توزیع و فروش بازی های فکری طراحی و پیاده سازی کردیم. سبد کالایی فکرانه هم اکنون متشکل از طیف گسترده ای محصولات و بازی های فکری تولیدکنندگان و همکاران زحمتکش فعال در این حوزه است که امکان ارائه خدمات گسترده به فروشگاه ها و نهادهای فرهنگی را تسهیل کرده است. 

از طرف دیگر، با توجه به ظهور و گسترش بازی های رومیزی طی دهه گذشته، و عرضه طیف متنوعی از این دسته از بازی ها به بازار، ویژگی های مخاطبان و به بتبع بازار هدف بازی های فکری نیز دستخوش تغییرات شگرفی شد که تحلیل و مطالعه و پایش آن اولویت بالایی پیدا کرد. در عین حال، انتخاب و طراحی بازی هایی که برای تولید در نظر گرفته می شوند، در کنار اهمیت مطالعه بازار و زیر نظر داشتن گرایش مخاطبان و محصولاتی که به بازار عرضه می شوند، ما را بر آن داشت که واحد تحقیق و توسعه فکرانه را ایجاد کنیم و فعالیت های خلاقانه ای را ترتیب بدهیم.

در زمینه برگزاری رویدادهای ترویجی در میان گروه های مختلف اجتماعی هم، به لطف خدا، تاکنون فعالیت های گسترده ای داشته ایم. شرکت در نمایشگاه ها و برگزاری جشنواره ها و کارگاه های آموزشی و مسابقات بازی های فکری در اندازه های مختلف، و نیز پشتیبانی و حمایت از برگزاری رویداد از سوی برگزارکنندگان، از جمله این فعالیت ها به شمار می رود. 

فکرانه، در راستای مسئولیت اجتماعی خود، کمک به پویایی خانواده ها را با استفاده از بازی های فکری هدف گذاری کرده و برای داشتن آینده ای روشن و رسیدن به قله های بلند موفقیت و شکوفایی، لحظه ای از حرکت باز نمی ایستد. 
ناگفته پیداست که موفقیت در مسیر درخشانی که برگزیده ایم، جز با همکاری و هم افزایی با همه علاقمندان و فعالان دلسوزان میسر نیست. بنابراین، ما به سوی همه افرادی که دل در گرو پیشرفت و صلح و موفقیت فرزندان این سرزمین دارند، دست همکاری دراز می کنیم.

عنوانپیگیری
هیچ فرمی وجود ندارد