فکرانه

قرارداد دراپ شیپینگ

باسمه تعالی

ماده 1 – شرایط عمومی
1-1- این قرارداد بین شرکت فکرانه به نشانی تهران شهرک استقلال خیابان شانزدهم کوچه چهارم پلاک یک و شماره تلفن 22630911 و شما همکار محترم به عنوان عامل فروش، بر اساس شرایط همکاری زیر و به شرح پیوست منعقد می شود.
1-2- عامل فروش یا دراپ شیپر : شخصی که با تعریف پروفایل، به انبار تامین کنندگان برای فروش دسترسی دارد. در واقع دراپ شیپر فردی است که بدون خرید قطعی کالا و انبارداری، کار فروش را از روی انبار تامین کنندگان انجام می دهد.
1-3- مجموعه فکرانه : درگاه تامین و اطلاعات کالا به نشانی اینترنتی www.fekraneh.ir  و همچنین پلتفورم تامین عمده کالا www.mylist.ir که ارتباط فروشندگان را با تامین‌کنندگان کالا فراهم می کند.      
ماده 2 - تعهدات طرفین:
2-1- به موجب این قرارداد، فکرانه موظف است نسبت به تامین کالاهای قرار گرفته در پروفایل فروشنده اقدام کند. 
2-2- فروشنده موظف است کالاها را مطابق با چارچوب ها و ضوابط مشخص شده از طرف تامین کننده، از نظر رعایت سقف و حداقل قیمت ارائه به مشتری و رعایت حقوق مشتریان، به فروش برساند.
3-2- فروشنده موظف است پس از ثبت نام در پنل فکرانه، سفارش های دریافتی از مشتریان را با ذکر مشخصات کامل مشتری، در درگاه فکرانه ثبت کند.
4-2- فکرانه نسبت به اطلاعات مشتریان فروشنده امانتدار است و آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد.
ماده 3 – مدت همکاری:
3-2- قرارداد از زمان شروع، به صورت 2 ماهه منعقد شده و در صورت رضایت دو طرف قرار داد، فروشنده می تواند مجددا درخواست تمدید قرارداد نماید.
3-3- در دوماهه اول پنل فروشگاه، با  حدود 600 کالای فرهنگی شامل اسباب بازی و لوازم التحریر پر خواهد شد. انتخاب این کالاها و تامین کننده آن، به انتخاب فکرانه انجام می شود. اصلاح موجودی کالاها به صورت هفتگی انجام می شود و فروشنده موظف است موجودی به روز را از پروفایل خود چک نماید.
3-4- تعداد کالاهای در دسترس و تامین کنندگان متنوع تر، با افزایش فروش و در بازه های زمانی بعدی قرارداد، افزایش پیدا خواهد کرد. 
ماده 4 – قیمت و میزان تخفیف کالا برای فروشنده:
1-4- هزینه ایجاد پروفایل فروشنده در فکرانه 200 هزار تومان است در ابتدا از طریق درگاه پرداخت معرفی شده از طرف فکرانه دریافت می شود. پروفایل فروشنده به مدت شش ماه اعتبار خواهد داشت.
2-4- درصد تخفیف کالاها براساس میزان فروش در بازه های زمانی 30 روزه مشخص خواهد شد. به این معنی که با بالاتر رفتن میزان فروش، فروشنده می تواند از تخفیف بیشتری بهره مند شود. در صورت قرار گرفتن میزان فروش در بازه های بالاتر، درصد تخفیف نیز در دوره 30 روزه بعد افزایش می یابد.
ماده 5 - شرایط ارسال کالا:
5-1- ارسال کالا از انبار تامین کننده پس از تسویه کامل  توسط فروشنده با پشتیبانی فکرانه و شامل هزینه بار بعلاوه هزینه ارسال انجام می شود.
5-2- هزینه بسته بندی و ارسال برای هر سفارش 50 هزار تومان و با پست انجام می شود. همچنین امکان ارسال سریع در تهران با هزینه 100 هزار تومان فراهم است. این هزینه مستقیما به هزینه فاکتوری که فکرانه برای فروشنده صادر می کند اضافه خواهد شد.
5-3- ارسال بارهای آنی تهران با فاصله 1-3 ساعت انجام می شود. ارسال بارهای پستی با فاصله 24-48 ساعت با پست انجام شده و به صورت معمول با توجه به شرایط پستی کشور بین 3-5 روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.
5-4- بیجک بار توسط فروشنده باید به صورت کامل پر شود و نام فروشگاه در بیجک ذکر شود. در صورت عدم ارسال بیجک، بار به نام تامین کننده ارسال خواهد شد.
5-5- درصورت کامل نبودن آدرس و یا اشتباه در آن، هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد کالا، بر عهده فروشنده می باشد.
5-6- تامین کننده در فکرانه مسئولیت ارسال کالای خراب و مرجوعی کالا را به به عهده می گیرد.
5-7- فکرانه  به شکایات فروشنده از تامین کننده درباره زمان و نحوه تامین و ارسال کالا رسیدگی و بر اساس شرایط، اقدام و تصمیم مقتضی را در جهت رعایت انصاف اتخاذ می کند. این تصمیم برای طرفین تامین کننده و فروشنده لازم‌الاجراست.
5-8- کد رهگیری بار بعد از هر بار ارسال بار به اطلاع شما رسیده و برای فروشنده ارسال خواهد شد.
ماده 6- فسخ قرارداد:
در صورت بروز شرایط اضطراری و فورس ماژور و یا عدم رضایت طرفین از روند همکاری، هر کدام از طرفین می توانند اقدام به فسخ قرارداد نمایند. در صورتی که این درخواست در فرایند تامین و ارسال سفارش ها باشد، طرفین تا اتمام فرایند و تسویه حساب به همکاری ادامه می دهند.