تماس با ما درباره ما


یک روز کاری، همراهِ بازی
ادارات و شرکتها

اغلب ما بیشتر ساعات روز را در دفتر و محل کارمان می‌گذرانیم و این محلها به مکان زندگی ما تبدیل شده‌اند. مدیران و کارفرمایان هوشمند خوب می‌دانند که در این فرصت می‌توانند کارهای متعددی انجام دهند تا محیط کار برای کارمندانشان مطلوب‌تر شود و نتایج مثبت زیادی به همراه داشته باشد. داشتن یک اتاق یا حتی فضای کوچکی برای بازی در محیط کار، هم روابط بین کارمندان را گرم و پویا می‌کند و هم تاثیرات مثبت روحی برای آنها دارد.
پیشنهادات حمایتی ما برای شما مدیران هوشمند اینهاست:

عصرانه به صرف بازی
لازمه این رویداد آموزش بازیها به کارکنان و برگزاری این رویداد در مکانی که قابل دسترس برای همه‌ی کارکنان باشد، است. این رویداد را مسئول منابع انسانی یا روانشناس صنعتی سازمانی می‌تواند بصورت روزانه و قسمتی از زمان استراحت کارکنان و یا به صورت هفتگی یا ماهانه و یا به مناسبتهای مختلف( اعیاد و...) به منظور ایجاد فضای سراسر شادی و هیجان بین همکاران و بهبود روابط بین همکاران در کنار تقویت ذهن و قدرت تفکر کارکنان در سازمان و ادارات مختلف برگزار شود. برای دست‌یابی به این هدف می‌توان از بازیهای مختلف بخصوص بازیهای دو نفره استفاده کرد.

لیگ مسابقات بازی
در این رویداد پس از آموزش بازیها به همه‌ی کارکنان، به صورت دوره‌ای بین کارکنان یک بخش و یا کارکنان بخشهای مختلف سازمان لیگ بازیهای فکری برگزار می‌شود. این مسابقات را می‌توان با بازیهای مختلف اجرا کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بازیهای مختلف و انتخاب بازیهای مورد نظرتان اینجا کلیک کنید. پس از انتخاب بازیها و برگزاری مسابقات در محیط سازمانتان به گروه و یا فرد برنده، بازیهای فکری برگزیده از طرف فکرانه اهدا خواهد شد. این رویداد به منظور ایجاد فضای سراسر شادی و هیجان بین همکاران و بهبود روابط بین همکاران برگزار می‌شود.

قفسه بازی فکری
مسئول منابع انسانی در کنار قفسه‌های موجود در سازمان قفسه‌ای که محتویاتش بازیهای فکری مختلف هستند تعریف می‌کند. این قفسه به منظور امانت دادن بازیهای فکری به کارکنان تعبیه می‌شود و کارکنان با امانت گرفتن این بازیها و بردن آنها به خانه‌هایشان لحظات سرشار از صمیمیت و شادی را در کنار خانوادهایشان سپری خواهند کرد. برای امانت دادن بازیها هم می‌توان بصورت رسمی اطلاعات بازیها و اسامی افراد و تاریخ تحویل و بازگشت بازیها در کامپیوتر ثبت کرد و هم بصورت دستی و توسط خود کارکنان ثبت شود. در ضمن با این ابزار می‌توان به کاهش تعارض کار_خانواده را نیز کمک شایانی کرد.

بن کارت خرید بازی
ارائه بن کارت خرید بازیهای فکری به کارمندان مجموعه از طرف مدیر مجموعه یا مدیر منابع انسانی، به عنوان پاداش و یا مزایا. ادارات و موسسات به مناسبتهای مختلف از جمله اعیاد و ... همچنین به عنوان پاداش به کارمندانشان می‌توانند بن کارت خرید بازی، هدیه دهند. کارمندان نیز با در دست داشتن این بن کارت و مراجعه به نمایندگی‌های موسسه فکرانه از20% تخفیف خرید محصولات برخوردار شوند همچنین با اهدای این بن کارت به کارمندان، دلبستگی‌اشان به سازمانشان بیشتر می‌شود.

دانش آموز ممتاز
این قالب شامل اهدای بازیهای فکری به فرزندان کارکنان است. مشخصه‌ی اهدای جایزه به این افراد ممتاز بودن از نظر درسی، ورزشی، فرهنگی و مذهبی است. در ضمن می‌توان به جای انتخاب بازی، حق انتخاب را به خود کودکان داد و کودکان با در دست داشتن بن هدیه به فروشگاه‌های فکرانه مراجعه کنند و بازی مورد علاقه‌اشان را خودشان انتخاب کنند. .

بازی و کارگروهی
انجام کار گروهی و کار تیمی موفق از دیرباز جزء مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران به شمار می‌رود. راه‌های زیادی برای آموزش کار گروهی به کارمندان وجود دارد یکی از این راه‌ها آموزش کارگروهی با کمک بازی است. قالبی که موسسه فکرانه به این منظور آماده کرده است شامل انتقال مفاهیم همکاری و کارگروهی توسط بازی‌های همکاری ویزه‌ی این قالب.


تماس با ما
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از خدمات فکرانه با شماره‌ زیر تماس بگیرید و یا به این نشانی ایمیل بزنید: 
info@fekraneh.ir
شماره تماس: 22630911

لینک‌های مرتبط

فراخوان مسابقه بهترین رویداد بازی
فکرانه از تمامی افرادی که تجربه برگزاری رویداد با محوریت بازی (با موضوعات مختلف مسابقه‌ای، تفریحی و...) در مکان‌های مختلف (خانه، مدرسه، محل کار و...) را دارند، دعوت می‌کند که گزارش تصویری (عکس) این تجربه‌ها و خاطرات به یادماندنی را با ما به اشتراک بگذارند تا از بین آن‌ها به بهترین (از جهت خلاقیت در نوع و محتوای رویداد و نه تکنیک عکاسی) جوایزی اهدا شود.

البته لازم است که برای مفهوم بودن محتوای رویداد شما، عکس‌ها از حداقل معیارهای کیفی برخوردار باشد.

منتظر گزارش‌های تصویری شما هستیم.

نشانی ایمیل:info@fekraneh.ir