تماس با ما درباره ما

اوقات بازی و شادی در مدرسه!
مدارس و مراکز آموزشی

بچه‌ها زمان زیادی را در مدرسه می‌گذارند که بیشتر آن هم صرف کلاس، درس و آزمونهای مختلف می‌شود.

محیط مدرسه، از لحاظ فیزیکی و جوّ ، ظرفیت بسیار بالایی برای برگزاری رویدادهای گروهی بازی فکری دارد. بازی کردن گروهی به بچه‌ها انرژی بیشتری برای پیگیری درسها می‌دهد و روحیه و توانشان بازیابی می‌شود. حتی اگر بازی‌ها، فکری هم نباشند، ترزیق صرف هیجان و شادی به آنها هم فایده‌های خاص خودش را دارد.
ما می‌توانیم انواع بازیهای فکری و سرگرمی با سبکهای مختلف همکاری، رقابتی، استرانژیک و.... را در اختیار شما بگذاریم و حتی آنها را آموزش هم بدهیم. با استفاده از این بازیها ، شما می‌توانید در مدرسه‌یتان لیگ مسابقه برگزار کنید و هر برنامه‌ متنوع دیگری که ایده‌اش را دارید و یا ما به شما پیشنهاد می‌دهیم:

زنگ بازی
زنگ بازی قالب رویدادی است که به صورت هفته ای یک جلسه در محل مدارس و مراکز آموزشی توسط یک مربی کارشناس بازی، برای دانش آموزان مقاطع مختلف در طول سال تحصیلی برگزار می شود. دانش آموزان در این رویداد با بازی های مختلف فکری- آموزشی آشنا شده، قوانین و نحوه بازی کردن با آنها را یاد می گیرند. همچنین در پایان سال تحصیلی دانش آموزان با مجموعه بازی های مختلفی که فرا گرفته اند با یکدیگر به مسابقه و رقابت پرداخته و از فواید و نتایج آموزشی آن بهره مند می شوند.

 تجهیز اتاق بازی دبیران
زنگ بازی قالب دبیران و معلمان به عنوان یکی از عاملین اصلی تربیت و پرورش کودکان و نوجوانان همواره به دنبال استفاده از روشهای جدید آموزشی هستند، موسسه فکرانه نیز به عنوان حامی این قشر در مسیر تربیت اقدام به تجهیز اتاق بازی دبیران به صورت رایگان می‌نماید. این قالب، جهت فراهم آوردن شرایط و امکان استفاده دبیران از بازی های فکری و آموزشی برگزار می‌شود. در این قالب دبیران می‌توانند با همدیگر بازیهای مختلف را انجام دهند و درباره‌ی نحوه‌‌ی استفاده از این بازیها و کاربردشان در درسهای مختلف با همدیگر مشورت می‌کنند همچنین دبیران می‌توانند این بازیها را امانت گرفته و با اعضای خانواده‌هایشان بازی کنند.

کارسوق بازی
کارسوق بازی قالب رویدادی است که به صورت یک برنامه زمانی فشرده، در داخل و یا خارج از مرکز آموزشی برای دانش آموزان مقاطع مختلف برگزار می شود. دانش آموزان در این رویداد با چند بازی فکری- آموزشی، قوانین و نحوه بازی کردن آنها آشنا، از فواید و نتایج آموزشی آن بهره مند شده و به بازی و مسابقه با یکدیگرمی پردازند.

نمایشگاه بازی
نمایشگاه و جشنواره بازی قالب رویدادی است که به صورت موردی(در مناسبت های مختلف مثل روز دانش آموز، دهه فجر و ...) در محل مدارس و مراکز آموزشی برای دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی برگزار می شود. در این رویداد بازی های مختلف فکری- آموزشی، قوانین و نحوه بازی کردن آنها به دانش آموزان معرفی شده و آنها ضمن آشنا شدن با بازی ها می توانند بازی های مورد علاقه خود را تهیه و خریداری نمایند.

عصرانه به صرف بازی
عصرانه به صرف بازی قالب رویدادی است که به صورت موردی در محل مدارس و مراکز آموزشی برای دبیران و کادر اجرایی مراکز برگزار می شود. در این رویداد بازی های مختلف فکری- آموزشی، قوانین و نحوه بازی کردن آنها و شیوه به کار گیری و استفاده از این بازی ها در فرایند آموزش و کلاس های درسی، برای دبیران و کادر اجرایی توصیف می شود.

لیگ مسابقات بازی
لیگ مسابقات بازی قالب رویدادی است که جهت ایجاد رقابت سازنده بین دانش آموزان رده های مختلف به صورت یک برنامه منظم و فصلی و یا موردی در محل مدارس و مراکز آموزشی برگزار می شود. در این رویداد دانش آموزان به صورت انفرادی و یا گروهی در دسته های موضوعی مختلف بازی با یکدیگر به رقابتمی پردازند. در طول این رویداد دانش آموزان و نفرات برتر هر رنکینگ مشخص می شوند و جایزه می گیرند.

اتاق بازی
اتاق بازی قالب رویدادی است که جهت فراهم آوردن شرایط و امکان استفاده دانش آموزان از بازی های فکری و آموزشی برگزارمی شود. در این رویداد دانش آموزان می توانند بازی های مختلف را از کتابخانه و اتاق بازی مدرسه خود امانت گرفته و اوقات فراغت خود را در زنگ تفریح در داخل مدرسه و یا در محیط خانه و خانواده به انجام فعالیت سازنده و بازی های آموزنده بپردازند.

کمد جوایز بازی
کمد جوایز بازی قالب رویدادی است که جهت استفاده مدیران، معاونین و کادر اجرایی مراکز آموزشی جهت جایزه دادن و ایجاد انگیزه در دانش آموزان طراحی شده است. بازی های فکری و آموزشی از آنجایی که ظرفیت بالایی داشته و دارای صرفه اقتصادی می باشد، می تواند بهترین گزینه برای کادر اجرایی مدارس جهت ایجاد انگیزش و تشویق دانش آموزان باشد.

اردوی بازی
اردوی بازی قالب رویدادی است که جهت ایجاد نشاط و سرگرمی و پر بار تر کردن فعالیت های فوق برنامه و اردو های خارج از مدرسه طراحی شده است. انتخاب محتوا و برنامه های مفید برای یک اردوی خارج از مدرسه مسئله ایست که دغدغه همیشگی مسئولان اجرایی مراکز آموزشی می باشد. فکرانه با طراحی رویداد اردو با محوریت بازی های فکری و آموزشی مناسب ترین راه حل را در اختیار مراکز آموزشی قرار داده است.

والدین توانمند و بازی
والدین توانمند و بازی قالب رویدادی است که به صورت موردی در محل مدارس و مراکز آموزشی برای انجمن اولیاء مربیان و والدین دانش آموزان برگزار می شود. در این رویداد والدین با ظرفیت بازی و کاربرد های آن در فرایند تربیت و پرورش مهارت های فرزندانشان آشنا شده و درگیر مسئله تعاون و همکاری با مدرسه و مرکز آموزشی می گردند..


فراخوان مسابقه بهترین رویداد بازی
 
فکرانه از تمامی افرادی که تجربه برگزاری رویداد با محوریت بازی (با موضوعات مختلف مسابقه‌ای، تفریحی و...) در مکان‌های مختلف (خانه، مدرسه، محل کار و...) را دارند، دعوت می‌کند که گزارش تصویری (عکس) این تجربه‌ها و خاطرات به یادماندنی را با ما به اشتراک بگذارند تا از بین آن‌ها به بهترین (از جهت خلاقیت در نوع و محتوای رویداد و نه تکنیک عکاسی) جوایزی اهدا شود.

البته لازم است که برای مفهوم بودن محتوای رویداد شما، عکس‌ها از حداقل معیارهای کیفی برخوردار باشد و توضیحات مختصری را ضمیمه کنید.

منتظر گزارش‌های تصویری شما هستیم.

نشانی ایمیل:info@fekraneh.ir

فرم سفارش خدمات فکرانه (ویژه مدارس)
 
برای سفارش خدمات فکرانه، این فرم را دانلود کرده، پر کنید و برای ما به نشانی  info@fekraneh.ir بفرستید.
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از خدمات فکرانه می‌توانید با شماره‌ 22630911 021 تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

لینک‌های مرتبط